Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Keresek Magyarországon AMD...

Keresek Magyarországon AMD Phenom X4 9600B-s nevezetű processzort? Kérem aki tud segítsen nagyon fontos

Figyelt kérdés

Az egész országban nincs készleten,sehol sem.Nekem viszont ez kellene.


Ha valaki tud segíteni kérem segítsen.


2014. jan. 31. 02:32
 1/5 A kérdező kommentje:
Jegyzem meg: Még használtan sincs.Az agyam eldobom esküszöm.Nekem csak ilyen kellene, nem akarok tippeket hallani hogy, mert ez az meg amaz nem jó-e a gépembe,meg milyen alaplaom van,mert ezt már kibeszéltem egy másik fórumon,és akármilyen gépzsneik is voltak,még ők sem tudtak segíteni.Meg is jegyezték ők is,hogy még ilyen nem történt hogy egy szaros kis proci kifog rajtuk.Ők sem találtak sehol...
2014. jan. 31. 02:34
 2/5 P.O.C. ***** válasza:

Te meg azt nem érted meg, hogy chipetfüggő.

Ezektől a tetűláda OEM gyártóktól úgysem lehet normális processzort támogatási listát kicsikarni, nem olyanok mint egy rendes alaplapgyártó cég. Egy csomó olyan processzor van, amit támogat, viszont nincs rajta listán, mert egyszerűen nem is akarják rávezetni. Én is jártam már így, hogy a rendelkezésre álló információk alapján semmi esély nem volt rá, hogy elinduljon, mégis gond nélkül ment vele.

Amúgy az egész hatalmas ebay -en is csak 3 hirdetőt találni ezzel a procival:

[link]

Akkor gondolhatod hogy egy ilyen csicska 10 milliós országba, hogy dúskálhatnak benne az emberek, ahol egyébként nem is divat OEM gyártótól származó asztali számítógépet venni.


Két megoldást látok:

1. Keresel egy eladót a hardverapro.hu -n vagy a jofogoas-hu -n stb, aki árul valamilyen 4 magos AM2+ -t, és egyéni megegyezés után hajlandó arra, hogy ha leviszed hozzá a gépet, belepróbálhasd a processzorát vásárlás előtt, hogy indul-e vele a géped.


2. Megrendeled az ebay -en a típus azonos processzort.


Egyik se lesz könnyű.


Minden esetre sok sikert!

2014. jan. 31. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszi, hát tényleg az lesz hogy vagy leviszem a gépet és kipróbálom vele, avagy kipróbálási garanciát vállaltok fel rá.Köszi.


Egyébként letiltott engem a gyakorikerdek.hu szerkesztősége szabályszegés miatt, és azt írják hogy e miatt,nem írhatok ki több kérdést.Ez meddig fog tartani ez a tiltás?

2014. jan. 31. 12:02
 4/5 P.O.C. ***** válasza:
Passzolok, nálam még nem volt ilyen. Egyáltalán milyen szabályt szegtél meg? Érdeklődj az info@gyakorikerdesek.hu -n hátha válaszolnak.
2014. jan. 31. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
nem tudom,de mindenesetre bocsánatot kértem.Hátha feloldanak,írtam nekik.
2014. jan. 31. 12:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!