Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Play Station 3 hány GB egy játék?

Play Station 3 hány GB egy játék?

Figyelt kérdés

Azt szeretném ha írnátok nekem konkrét példákat játék nevét és hogy hány gb-ot telepit fel ha én azt Blu-Ray lemezről telepítem!Ha lehetséges a játéknál olyan hogy nem telepítem vagy csak nagyon minimálisat azt is írjátok már le köszi!


Lehetőleg olyan írjon akinek van is PS3 vagy tudja hogy egy adott játék mennyit telepit!



2014. febr. 1. 21:52
 1/7 anonim válasza:
Nekem van 3 játékom és az összesen csak 2 gb volt de van olyan játék mint a : Grand Theft Auto 5 az asszem 8-10 gb
2014. febr. 2. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Ja és van olyan amit ne is kell telepíteni csak kell hozzá a cd és kész Pl: Lego Star Wars 3
2014. febr. 2. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

#1 Leírnád nekem azt 3-mat?


#2 Tudnál írni párat pl.:CoD:Ghost mennyi?Vagy a NFS Rivals,AC 4?

2014. febr. 2. 09:07
 4/7 anonim válasza:
A 3-at azt egy packba vettem neve: Journey Collectors Edition benne: journey,flOw,Flower (ezek ilyen "enyhe" játékok, szóval nem lövöldözök és szét aprítok mindent)
2014. febr. 2. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Ja és sajnálom de azoknak nem tudom hogy, a helye amit foglal mennyi aszt hiszem a Gran turismo 5 az 5-6 gb
2014. febr. 2. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
ac4 5-6gb körül van
2014. febr. 2. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Final Fantasy XIII: 500kb
2014. febr. 4. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!