Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Olyan elosztót keresek ami...

Olyan elosztót keresek ami elosztja a micro usb-t és bedughatok egy pendrivot és tölthetem is a telefont/ tabletet! Van ilyen?

Figyelt kérdés

2014. febr. 2. 17:40
 1/2 anonim ***** válasza:

Jelen esetben neked az kell, hogy az Y egyik ágán USB legyen, a másik ágán meg egy USB-OTG aljzat.

Nézegettem ezerrel neked, hogy van-e valami ilyesmi, hisz úgy gondolom igény lenne rá. Csak ezt találtam:

[link]


Kérdés, hogy csak az OTG felé adja a tápot, egyfajta kiegészítő tápként, avagy az OTG aljzatban le van párhuzamosítva s a micro USB felé is folyik áram.

Sanszos egyébként, hogy nem.

Magyar oldalon még közelében lévőt sem találni, sajnos ez van. Kb. 2 évbe telt, mire eljutottunk odáig, hogy OTG kábelt lehet kapni.


Egyébként úgy totálisan zárójelben, ezt pofázom kb. 2 éve, mióta a Kínaiak erősen jelen vannak Európában, hogy ugyan mi a f....ért hátrány már egy tabletnál az, ha DC-ről tölthető, azaz külön csatlakozó van a töltésre.... mert örökösen ezért sír a sok önmagát agyoninformált barom, közben ez csak előnyt bír jelenteni! Ha két töltő van az utazótáskában, akkor mi van? Péntekre nincs zokni?

Ez nem feléd irányul csiramagzat, félre ne értsd...

2014. febr. 3. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a választ ! Az előző tableten volt DC-s töltő csak ezen nincs! Amúgy szerintem jó volt ez a 2 töltős megoldás!
2014. febr. 3. 19:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!