Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Segítséget kérnék (Word:...

Segítséget kérnék (Word: fotó- beillesztés probléma)?

Figyelt kérdés

A következő a gondom: Mivel jelenleg állást keresek, önéletrajzot küldözgetek sokfelé. De az elküldött önéletrajzban szereplő fotó nem jelenik meg a címzettnek, amennyiben az email olvasásakor a "Megtekintés"- re kattint rá. Akkor csak az önéletrajzom szövege olvasható. Csak ha letölti a címzett, úgy látszik a fotó is.

Ennek így kell lennie, vagy már a "Megtekintés"- re kattintva is látszódnia kellene a teljes dokumentumnak, és én rontottam el valamit az önéletrajz megszerkesztésekor? Tudom, hogy nagyon amatőr vagyok :( , ezért is kérném valaki hozzáértőbb segítségét.



2014. febr. 3. 09:31
 1/3 coopper ***** válasza:

Szia.


Szerintem tedd át pdf-be az önéletrajzod és azt küld el mellékletként ne a word fájlt.


Ügyebár elvileg a 2010-es word már tudja, a 2007-eshez lehet letölteni egy kiegészitést ami a doc-ot átrakja pdf-fé.


De szerintem a legjobb megoldás egy PDF virtuális printer, ami printerként üzemel és amit rányomtatsz abból pdf lesz (ha azt szeretnél mert a bullzip pl. tudja a kép formátumokat is).


Bullzip : [link]

Dopdf : [link]


Sok sikert.

Üdv.

2014. febr. 3. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

[link]

Ez az a bővítmény ami 2007 Word- ben lehetővé teszi a PDF mentést.

2014. febr. 3. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Sikerült, köszönöm szépen!
2014. febr. 3. 13:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!