Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ha én jó mély hangzású hangszó...

Ha én jó mély hangzású hangszórót szeretnék venni ahol mély basszus jól kiemeli a zenét, akkor milyet vegyek?

Figyelt kérdés
Mit jelent az hogy 2.1 vagy 5.1, és mi a WATT jelzés? ha watt teljesítmény minél nagyobb, az mire utal?
2009. dec. 6. 17:21
 1/5 anonim ***** válasza:

minden képp fa dobozosat. na az a 2.1 bőven elég.

a watt hát ráirnak mindent a dobozra plö 3600w rms

és a trafó csak 40w os szóval jol nézd meg mit veszel.

ink vegyél valami faja kis hifi tronyot például régebbi videoton hangfalak jól szolnak. de ezek a mai müanyag szir szarok...

2009. dec. 6. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
de amúgy a lényege az, hogy minél nagyobb teljesítmény(W) annál mélyebben (jobban) lehet kihozni belőle a hangokat?
2009. dec. 6. 17:35
 3/5 anonim ***** válasza:

Negatív. A magas/középsugárzó teljesítménye is watt-ban mérendő, tehát tessék megnézni, éppen melyikre írják a mérőszámot. Neked a mélynyomó résznek kell magas wattértékűnek lennie. Innentől u.a, mint első válaszoló.

Fa doboz, 2.1 elég (2 oldali sztereo közép (esetleg mellette magas) és egy mélydoboz (.1). Nekem ilyen van:

[link]

tökéletesen meg vagyok elégedve vele. Bár én nagykerből vettem, kiskeren az ára olyan 9-12 körül lehet.

2009. dec. 6. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
ALTEC LANSING BXR1121 jó lesz neked. Nagyon szép hangja van, jól kiemeli a mélyeket a fa-szubbasszus doboz. És az ára is baráti. Nézz utána!
2009. dec. 7. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi a segítséget mindenkinek :)
2009. dec. 9. 14:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!