Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ha csinálok egy regisztrációt...

Ha csinálok egy regisztrációt bárhol, és utána nem fogom máskor használni, törölni sem tudom magam vagy csak szimplán elfelejtem valaha lesz vele dolgom? Infok lent

Figyelt kérdés
Szóval hogy lesz e belőle valami, keresnek e esetleg hátrányom lesz e belőle vagy nem kell vele foglalkozni. PL: csinálok egy e-mailt de később nem használom és csak úgy van. De nyitok másikat amit használok. Vagy érdemes ezeket törölni ha lehetséges. Szóval okoz bármilyen problémát ha nevem alatt vagy regisztrációm alatt van v.mi de nem használom akár el felejtem és örökre úgy marad. Kösz a segitséget!18/F
2009. dec. 6. 18:43
 1/2 anonim ***** válasza:
Hallod én má megszámolni se tudom hány helyen vagyok regisztrálva, senkit nem érdekel...
2009. dec. 6. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
egyes oldalakon az inaktiv felhasználókat bizonyos idő után automatikusan törlik. estleg PM értesítést kapsz hogy látogasd meg a regisztrált olodaladat. de majd elfelejtődik törölnek idővel
2009. dec. 8. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!