Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan tudom a régi könyvjelző...

Hogyan tudom a régi könyvjelző adataimat áttenni a másik winchesterre?

Figyelt kérdés
Áttelepítettem XP-ről WIN7-re a rendszert és betettem egy újabb winchestert a másik mellé. Ezen van a WIN7-es. Hogyan tudom a régi könyvjelző adataimat áttenni, megjeleníteni az új op. rendszerben. Firefox!
2014. febr. 4. 17:33
 1/2 Tengor ***** válasza:

FF-et kapcsold ki, majd másold a

<régi rendszer betűjele>:\Documents and Settings\<felhasználóneved>\Application Data\Mozilla\Firefox\Profiles\<random mappa név> mappa tartalmát a C:\Users\<felhasználóneved>\AppData\Roaming\Mozilla\Firefox\Profiles\<random mappa név> mappába. Amit kérdez felülírod. Ekkor minden adatod átkerül a régi rendszerből, jelszavak, előzmények, könyvjelzők, kinézet, bővítmények.

Ha tényleg csak a könyvjelzők kellenek, akkor a bookmark.valami (html v. json) fájlt másold csak át.

2014. febr. 4. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget! : )
2014. febr. 4. 20:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!