Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Dropbox, Skydrive vagy Google...

Dropbox, Skydrive vagy Google Drive a jobb?

Figyelt kérdés
szerintetek melyik a megbízhatóbb könnyebben kezelhetőbb szabadabb, melyikről mi a véleményetek ?

2014. febr. 4. 17:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem a Skydrive bejött, se sokan a Dropboxot részesítik előnyben. A környezetemben kevesen használnak Google Drive-ot, kicsit mintha megrendült volna a bizalom a Google felé, de persze másoknál lehet más a tapasztalat.
2014. febr. 4. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Dropbox
2014. febr. 4. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Tengor ***** válasza:
Dropboxot használok fájltárolásra. Ha on-line is szerkeszteni kell a doksit, akkor Google Drive-ot.
2014. febr. 4. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A Skydrive-ról könnyebb a megosztás a Windows (legyen az mobil vagy asztali) eszközök között, a Google Drive más természetű hasznos szolgáltatásokat nyújt (pl. videóelőnézet, ami akár youtube-szrűen beágyazható) és külön kliens nélkül is kényelmesen használható. A Dropbox szolgáltatásai a legsoványabbak. Gyakorlatilag csak feltölteni és megosztani lehet.


Tárhely szempontjából a Google Drive alapból 25GB-ot kínál, megosztva az e-mail fiókkal. 100GB bővítés 5$ havonta, 200GB bővítés 10$ havonta, 400GB bővítés 20$ havonta.


A Skydrive alapból 7GB-ot kínál, 50GB-os bővítés 16£, 100GB-os bővítés 32£ és 200GB-os bővítés 64£.


A Dropox alapból 2GB-ot ad, amit tagok beszervezésével tagonként 500GB-tal maximum 16GB-ig lehet ingyen bővíteni bővíteni, illetve 10$-ért lehet venni 100GB bővítést.


Biztonság szempontjából szerintem nincs köztük különbség. Mármint a MS és a Google biztos felhasználja üzleti célból a felhőben tárolt adataidat, de kétlem, hogy a Dropbox ne tenné meg ugyanezt.


Szóval összességében a Google Drive a nyerő szerintem.

2014. febr. 4. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Skydrive-ot nem ismerem.


Dropboxban egyetemi email címmel fel lehetett turbózni 30GB-ra, így elég sok minden ráfér, elég könnyen is kezelhető.


Google Drive azért jó, mert word, ppt, doc, excel, pdf, stb fájlformátumokat is támogat, helyben lehet nézegetni, emailhez csatolni, megosztani.


Kezelhetőségre elég jó mindegyik, vannak mobilos, és windowsos alkalmazásaik is, szerintem oylan nagy különbség nincs köztük átlag felhasználásra.

2014. márc. 25. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!