Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Nem tudom eldönteni hogy...

Nem tudom eldönteni hogy iphone 4/4s-t vagy windows telefont vegyek! Van 40. 000FT-m de nem tudom melyk okosabb és melyiken fut jobb játék stb! melyik lenne szerintetek jobb?

Figyelt kérdés
2014. febr. 4. 18:48
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha a mérce a játék, akkor iphone. Arra egyébként is több az alkalmazás. Amúgy egyikkel sem fürödsz be.
2014. febr. 4. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 SylwerStone ***** válasza:

40.000 forintból akarsz Iphone-t venni? Iphone 4-et sem veszel 40k-ért használtan, nemhogy 4s-t.

Ebből talán kijön a Lumia 620 újonnan, de inkább 520 mivel a 620 45k körül van már.

Hogy válaszoljak is: Ha sok pénzed van (ez jelenleg nem játszik) akkor Iphone, ha kevés (mint most) akkor Lumia.

2014. febr. 4. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Valószínűleg előfizetéssel és hűségidővel veszi szolgáltatótól. Úgy simán kijöhet 40 ezer kezdőrészlettel.
2014. febr. 4. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!