Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ha a számítógépemet utánvéttel...

Ha a számítógépemet utánvéttel akarom elküldeni mennyibe kerül? ÉS adnak dobozt a postán vagy nekem kell szereznem hogy becsomagoljam? És ha nekem kell akkor honnan? Bevásárlóközpontokból?

Figyelt kérdés
2014. febr. 4. 21:10
 1/2 anonim ***** válasza:

után vétellel sokba.

dobozt neked kell beszerezni, és érték biztosítást is köss.

2014. febr. 4. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Lajos54 ***** válasza:

Én a helyedben nem adnám postára! Azt nem állítom, hogy direkt gondatlanul bánnak a csomagokkal, de azért annyira nem vigyáznak rá, mint az egy számítógépnek kijárna. Akkor már inkább egy futárcég, de azok közül sem bármelyik.

De persze ez mindenkinek a saját döntése.

Amúgy különféle méretű szabvány dobozokat lehet kapni a postán, de azt hiszem, nem számítógéphez való egyik sem.

És tényleg nem kevésbe kerül. Itt olvashatod a postai árakat. A csomagdíj, biztosítás (enélkül fel ne add!), az utánvételi díj (lényegében megegyezik az azonos összegű utalvány díjjal) jó húzós összegre jön ki.

[link]

2014. febr. 4. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!