Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mit jelent az Intel-VT es az...

Mit jelent az Intel-VT es az AMD-V (tobbi lent)?

Figyelt kérdés
Amikor feltelepitenem az OS X-et VMware-re,akkor nem engedi hogy be bootoljon,es kiir valami olyasmit hogy rossz a beallitas..pedig minden az alapertelmezett,es mar mindent allitottam,de semmi,csak a fenti ket dolgot irja mindig,mit csinaljak vele? :((

#Intel #AMD #VMware #Mac OS X #Intel-VT #AMD-V
2014. febr. 5. 12:44
 1/4 A kérdező kommentje:
Amugy sajnos az sem lehet a baj hogy a gepem nem kompatibilis az OS X el,mert korabban volt rajta Snow Leopard,es ugyanazt a dvd-t probaltam telepiteni VMware Workstation 10-re is,de nem megy :((
2014. febr. 5. 12:47
 2/4 P.O.C. ***** válasza:

Az Intel-VT és az AMD-V utasítás készleteket jelent a processzorban a virtualizációs technológiához.

Szerintem az a baj, hogy a VMware nem képes emulálni MAC -es hardvert. Az OS X csak úgy fut PC-n, ha direkt PC -re harckelt változatot raksz fel.

[link]


Egyébként nem ajánlom, mert a Hackintosh több sebből vérzik. Az OSX MAC-es hardverre való ebbe bele kell nyugodni.

2014. febr. 5. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anti paladin ***** válasza:
Ha pontos hibaüzenetet írsz, talán van rá esély, hogy kitaláljuk mi a gond.
2014. febr. 5. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
hath pontosat jelenleg irni nem tudok,de az benne van hogy ...nem kepes imtel vt es amd v virtualizalasra,vagy valami ilyesmi.de csak a lion.snow leopard ,mountain lion es mavericksel csinal igy..
2014. febr. 5. 15:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!