Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért ''gamer'' egér, illetve...

Miért ''gamer'' egér, illetve billentyűzet egy egér, illetve egy billentyűzet?

Figyelt kérdés
Vannak olyan egerek és billentyűzetek amelyekre rá van írva ,hogy ''gamer'' vagy ''gaming'' ezeken csak annyival térnek el egy sima egértől és/vagy egy billentyűzettől ,hogy van rajta gyors gomb opció?

2014. febr. 6. 17:29
 1/6 Tengor ***** válasza:

Alsó kategóriában attól, hogy ráírják, hogy "gamer" plusz egy egyest írnak az ára elé. Ezt a két legfontosabb különbség.

Aztán persze van az a kategória, amit tényleg nyújt is valamit. Azok általában kézbe simulóbbak, több rajtuk a gomb, nagyobb és több felbontási profilt tudnak, gyorsabban küldök az adatot a kábelen.

2014. febr. 6. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

a gamer egereknek általában nagyobb az érzékenysége, sőt a profibbaknál ezt lehet állítani is (nem a windows egér beállításokról beszélek :D)

a billentyűzeteknél én olyat hallottam, hogy elvileg valamivel gyorsabban reagálnak, de ha ez igaz is, sokat nem nyersz vele. illetve ha jól tudom, eltérő lehet a gombok mechanikája... (azt hiszem 3 különböző típus van, azonban nem találok így hirtelen olyan oldalt, ahol bemutatják őket...)

2014. febr. 6. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Egereknél a DPI az érzékenység?
2014. febr. 6. 17:40
 4/6 anonim ***** válasza:
igen
2014. febr. 6. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
és az a jó hogyha hogyha az van ráírva ,hogy 600-2400dpi vagy az ha 3200dpi?
2014. febr. 6. 17:45
 6/6 anonim ***** válasza:
Gamer billentyűzeteknél pl.: alap, hogy le tudod tiltani a windows gombot, hogyha játék közben ctrl helyett elcsúszna az ujjad.
2014. ápr. 12. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!