Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Windows 7 telepítése?

Windows 7 telepítése?

Figyelt kérdés
Hogyha beraktam a gépbe a telepítő cd-t és ujrainditottam akkor ki irja azt hogy nyomj meg egy gombot (vagy valami ijesmit csak angolul) akkor megnyomomés telepíti eddig én is értettem csak onnan nem hogy amikor telepírés közben ujraindul akkor is be kelk nyomni? Meg az hogy amikor kiválasztottam a nyelvet meg ezeket akkor utána melyiket válasszam a kettő k közül a haladót vagy a frissítést ( vagy valami ilyesmi) ha a haladót akkor utana hogy csináljam? lécci válaszoljatok mert kkezdő vagyok!

2014. febr. 7. 11:22
 1/2 CspCsj ***** válasza:
100%

1. telepítés közbeni újraindulásoknál ha nyomod a gombot akkor mindig az elején kezdi a telepítést, szóval hagyd


2. Haladó vagy frissítés: ha meglévő rendszert szeretnél lecserélni vagy meglévő rendszer mellé szeretnéd másodiknak feltelepíteni akkor mindenképpen Haladót válaszd. Frissítés jóval ritkábban, esetleg ha a meglévő ugyanolyan rendszert szeretnéd javítani (mert nem indul, vagy sok hibaüzenet jelenik meg stb.)


3. Win7 telepítése képekkel illusztrálva: [link]

vagy video:

http://www.youtube.com/watch?v=RhIc2MncE34

2014. febr. 7. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi
2014. febr. 7. 16:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!