Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Előbb felszabadítottam 18...

Előbb felszabadítottam 18 megabájt helyet a gépen. Azóta nem csináltam semmit. Hova lett?

Figyelt kérdés
A válaszokat előre is köszönöm.

2014. febr. 7. 17:36
 1/8 A kérdező kommentje:
*Teljesen eltűnt, most megint 0-t ír ki.
2014. febr. 7. 17:38
 2/8 Tengor ***** válasza:
100%
18 MB a mai windowsoknak, böngészőknek nem sok. Lehet frissítés, ideiglenes fájl, bönégsző gyorsítótár.
2014. febr. 7. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszi, majd megy a zöld, csak nem hozza be rendesen az oldalt, olyan, mintha csökkentett módban menne vagy ilyesmiben:S
2014. febr. 7. 17:43
 4/8 Lajos54 ***** válasza:
Biztos, hogy az "csak" MB volt? Az lényegében 3-4 darab nagyobbacska fotó mérete.
2014. febr. 7. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
hát valami kevés bájtot ,azt sima bájtból mintha írt volna ki alul, mikor fölévittem az egeret. Most pl 4 KB-t ír ki:O:D Érdekes:)
2014. febr. 7. 22:46
 6/8 anonim ***** válasza:

Azt ugye tudod, hogy a stabil és gyors működés érdekében nagyobb merevlemezt kellene vásárolnod?

A weboldalak ideiglenes fájlait a merevlemezre írja a böngésző. Mivel nem volt szabad hely, nem volt hová írni, nem jelent meg jól a weboldal. Mondtam már, hogy kellene egy nagyobb merevlemez? :D

2014. febr. 8. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
És azt hogy csináljam?:D Nem értek én ezekhez:D Ja és a C meghajtón eredetileg is csak 48 Gigabájt volt? Mert a D-n 249-et ír összesen:O
2014. febr. 8. 15:05
 8/8 A kérdező kommentje:
Már rájöttem, eleve 320 gigás, így fogjuk rá, hogy oké:D:D:D Amúgy mentek a zöldek:):):)
2014. febr. 8. 20:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!