Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Jellybean alatt lehet hívást...

Jellybean alatt lehet hívást átirányítani? Ha lehet akkor hol?

Figyelt kérdés

2014. febr. 8. 09:52
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:

Karakterhiba S Advance-nél, megoldás?

Sziasztok!Olyan problémám van hogy a telefonom frissítés után valamiért felcserélte elméletben a z-t és az y-t, tehát ha a z-re nyomok akkor y-t ír , ha a y-ra akkor meg z-t ír.Tudtok segíteni???Köszönöm!!

A gépemen hogyan tudom átirányítani a letöltéseket?

Nem a downloads mappába szeretném a torrentelt és a simán letöltött fájlokat menteni hanem egy saját mappába! Ez megoldható?

Hogyan tudnám Gmail fiókomba érkező leveleimet átirányítani újra a T-emailre?

Gmaillel az a bajom hogy nem tudok csak egyenként kijelölni törlendő emailt.

JellyBean 4.2 ROM telepítés, hogyan?

Helló. A telefonomra a JellyBean 4.2-es romot szeretném rakni. A gyári android 2.3.5 van rajta. Hogyan kell telepíteni? Valaki tudna adni egy videót, vagy egy részletes leírást? Előre is köszönöm!( ZTE Skate )




Minden jog fenntartva © 2026, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!