Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Win7 Aero 64mb-os videó...

Win7 Aero 64mb-os videó kártyával?

Figyelt kérdés

Lehet aktiválni az aerot 64mb-os videokártyán?

Azt irja ujabb vagy direct3d-s videókártyát kér!

Nem értem mert a mini alkalmazásokat be lehet rakni átlátszóra de az asztalt és az ablakokat nem... nem értem ezt... Valaki segítsen szépen kérem!



2014. febr. 8. 21:31
 1/6 anonim ***** válasza:
Tudtommal esélytelen, volt már ilyen kérdés fent arra is 2 napig gugliztam.
2014. febr. 8. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm... Én is már 2 napja 0-24 be keresem de semmi...

Valahogy erőltetetten kéne át irni valamit... nem értem minek neki 128as vidi kártya...

2014. febr. 8. 21:44
 3/6 anonim ***** válasza:

Első sorban nem csak 128-mbos videókártya kell neki!

Hanem:

Teljes hadweres directx 9 azaz sm2.0

Emelé még win vista,7 kompatibilis videókártya dirver.

A videó memória nem nagyon számít, mivel a kompatibilis driverrel a videókártyának add némi pluszt a ramból, amit egyszerűen meg is találhatsz/láthasz.

Ha ezek meg vannak és az élmény indexet lefuttatva eléri a videókátya a minimum 3.0-értekelést és még mindig nincs na akkor lehet olyat csinálni, hogy erőltetni az aerot az operációs rendszer bolygatásával.

2014. febr. 9. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

nvidia geforce2 mx 100/200 a videokártyám.

azt irja nem gompatibilis az aeroval... ujabb vagy direct3d video kártya kell... tudok valamit tenni hogy mennyen? ha lenne megoldás akkor linket is kérnék szépen! Köszönöm!

2014. febr. 9. 22:12
 5/6 anonim ***** válasza:

A gforce 2 még a directx 7-ben volt otthon ami azt jelenti még csak pixel sahder sincs benne, az mx meg még egy gyengített verziója is, valószínüleg 64bites memoria adatbusza van.

Tehát ezzel a kártyával soha nem lesz aero.

Vegyél már egy újabbat!

Ha csak aerora kell 2-3ezerért veszel már ha nem egy ezres, olyan régi.

2014. febr. 9. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!
2014. febr. 10. 18:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!