Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » A telefonom egy Samsung...

A telefonom egy Samsung Galaxy S Advance GT-I9070 és nem kapcsoldóik be. Mit lehetne tenni?

Figyelt kérdés
Az este totálisan lemerült és kikapcsolt. Aztán rátettem a töltőre, hagytam hogy töltődjön, és nem kapcsolódik be. Aksit ki-be tettem, és semmi. Most is töltőn van és nem kapcsol be.Valami jó tipp esetleg?

2014. febr. 9. 11:40
 1/2 anonim ***** válasza:
próbáld új akkuval
2014. febr. 9. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Tedd töltőre, és tartsd a bekapcsoló gombot benyomva kb. 10 mp-ig. Meg kell jelennie a kijelző közepén valaminek. Ha akkor sem kapcsol be, illetve nem jelenik meg a kijelzőn semmi, vagy nem rezzen egyet (rezzenni kellene minden bekapcsoláskor), akkor vagy a töltő, vagy a telefonod (Erre nem sok az esély) elromlott. Ha rezzen, de nincs kép egy perc múlva sem, akkor a kijelző háttérvilágítása elromlott. Ha a töltő gyanús (ha elindul a telefon pc-re dugva), (használd az adatkábelt, és azzal) töltsd számítógépről. Ha azzal sem tölt, és nem kapcsol be a kijelző sem, és nem rezzen, akkor vagy a kritikus szint alá merült az aksi (erre sincs sok esély), vagy kaphatott valami túláramot a töltőről és elromlott a telefon. Előbbi esetben lehet próbálkozni egy kölcsön akkuval (és ha azzal jó akkor meg lehet próbálni feltámasztani a túlmerült akkut, vagy veszel másikat). "Feltámasztást" :-) csak akkor, ha biztos túlmerült, mert bajod esik! Célszerű elvinni egy telefonoshoz, hogy indítsa újra az akkut. Az ilyen dolgokat jobb rábízni szakemberre, mert az akku nem játék... Volt már belőle komoly sérülés is.
2014. febr. 10. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!