Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mi baj a laptopommal?

Mi baj a laptopommal?

Figyelt kérdés
Nos adott egy acer aspre timelinex 5820TG,es az lenne a problemam vele hogy az ujab jatekok nem futnak meg minimalis grafikaval sem.Kovetkezo a konfiguraciok: Ati Mobility Radeon HD 5650 Up to 2651 Hypermemory(1024 dedicated memory), Intel core i7-640M processor ,4GB ram,600 gb HDD.Nagyon sok jatek akad rajta peldaul a gta IV,vagy Test driving unlimited 2,vagy mas jatekok.Mi lehet az oka?

2014. febr. 9. 17:25
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha annyira nem vagy toppon driver telepítések terén, akkor egy torrent oldalról próbáld meg "beszerezni" a Driver Booster nevű programot és futtasd, majd ha talál pár frissítést akkor azokat indítsd el. Ha még így is, vagy már esetleg próbáltad, megpróbálunk keresni más módszert.
2014. febr. 9. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
mindegyik driverre azt irta,hogy worst updateoltam, windows 8 asom van 1 honapja tettem sokminden nincs rajta szoval nem a sok programtol lassult be,fel tettem az asasins creed IV et es akadozik minimalis grafican.
2014. febr. 9. 20:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!