Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » A gta san andreas-ban? Hogyan...

A gta san andreas-ban? Hogyan kell megcinálni a repülő iskolát?

Figyelt kérdés
az első-nél azt mondja hogy nyomd meg a num+t ez most mit is jelent valaki lemondaná nekem én leptopon játszom ott átálítottam a numerikusokat o.k.l.é betükre azt hogy kell be állitani hogy meg tudnám csinálni előre is köszönöm.

2014. febr. 9. 18:26
 1/1 Nemohalacska ***** válasza:

A játékon belül állítsd át az összes gombot ami a repüléshez kell hogy minden kézreálljon.


-Előre, Hátra


-Fel, Le


-Jobbra, Balra (Ami a gép megdöntésével járó kanyarodást jelenti)


-Jobbra, Balra (Ennél a kanyarodási lehetőségnél a gép vízszintbe marad és helyben fordul)


-Kerekek behúzása


Mivel a repülőiskola első feladata a felszállás betanulása így az Előre, Fel, Le, és Kerekek behúzása gombra lesz szükséged.


Én úgy szoktam beállítani.


Előre (fel nyil)

Hátra (le nyil)

Fel (num 6)

Le (num 9)

Megdöntéses jobbra (jobb nyil)

Megdöntéses balra (bal nyil)

Vízszintes jobbra (num 2)

Vízszintes balra (Num 1)

Kerekek felhúzása (Num +)


A gombkombinációk beállítása nembiztos hogy így egyértelmű tehát tököld ki melyik gomb mit csinál a repgéppel s akkor már tudni fogod melyikeket állítsd át amire akarod.

2014. febr. 11. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!