Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Szerintetek melyik a legjobb...

Ákos987 kérdése:

Szerintetek melyik a legjobb 3d monitor játékra és filmnézésre?

Figyelt kérdés
2014. febr. 9. 22:49
 1/1 anonim ***** válasza:

Sajnos nincs ilyen.

van 2 féle

Passzív

Aktív

egyik sem tökéletes mert az aktív szemüvege vibrál valamint 2x annyiba kerül mint a passzív megoldás.

A passzívnál a 3D a felbontás rovására megy független attól hogy vertikálisan horizontálisan vagy mátrix szerű 3D képet jelenít meg.

Játékokra nem mondanám jó megoldásnak mert alig van 3D támogatású játék ami pedig van az is VGA függő vagy épp pocsék.

Keretprogram ugyan van hozzá de vagy műküdik vele egy adott játék vagy nem.

Filmezésre természetesen jó de a filmek többsége 3D-ben nem nagy durranás. csak minimális térhatás jön át.

Természetesen ki kell próbálni én nem ájultam el tőle Passzív LG D2343P Cinema 3D monitorom van. nem bántam meg a vételt mert nem sokkal került többe mint egy normál IPS LED monitor. szoktam filmezni 3D-ben még ha nem is nagy durranás. és néha játszok is TriDef 3D segítségével

2014. febr. 9. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!