Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Vettem egy Asus k55vj laptopot...

Vettem egy Asus k55vj laptopot kevesebb mint egy éve. Nem voltak vele gondok, prímán bírta a videojátékokat, de olyan 3 hónapja csinált olyanokat, hogy se szó se beszéd kikapcsolt. Túlmelegedés lenne a gond?

Figyelt kérdés

Ezt egyre gyakrabban csinálta, vettem hozzá +hűtést amivel újra bírta a dolgokat ahogyan korábban, de 4 napja már a + hűtés ellenére is leállt. Pár napra rá csinálta meg a mutatványt újra, de ezuttal már 20 percenként leállt. Valakinek van hasonló tapasztalata, ugyanilyen probléma merült fel valakinek és meglett a megoldás?

Ennek a gépnek probléma nélkül kellene bírnia a játékokat (Call of Duty MW3 full grafikán úgy futott rajta a kezdetekkor, hogy meg sem izzadt tőle, de pl a World of Warcraft, vagy a World of Tanks levett grafika mellett is megdolgoztatja, főleg az utóbbi fél évben)

Használtam Windows 8-al is a gépet (Windows 8 alatt jelentkezett először a probléma) majd átálltam Windows 7 64 bit-re (a Win 8 nekem kényelmetlen és arra gondoltam mikor jelentkezett a probléma, hogy a win 7 kevesebb erőforrást használ)



2014. febr. 10. 09:10
 1/2 Tengor ***** válasza:

A hűtő akkor ér valamit, ha az általa számított levegő be tud jutni a laptopba és onnan távozni is tud.

Hatékonyabb, ha kitakaríttatod a gépet.

2014. febr. 10. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm a tippet, ez nekem is eszembe jutthatott volna, hogy esetleg a por gyült fel ennyire benne.

Elviszem akkor valahová ahol ki tudják tisztítani nekem.

(korábban csak asztali gépem volt, az kicsit jobban bírta a port, azt 1-másfél évente ki is pucoltam magamnak...nem is tudom hogy nem jutott eszembe a porosodás)

A laptopot már inkább nem próbálom meg szétszedni, mert lehet nem tudnám összerakni utána.

Mégegyszer Köszönöm!

2014. febr. 10. 15:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!