Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Óriási segítségre lenne...

Óriási segítségre lenne szükségem! Új gépet rakatok össze a tavasszal. Össze kell írnom, hogy miket szeretnék bele. Mi kell hozzá?

Figyelt kérdés

Nos, nekem csak 1 kérésem van, hogy a sims 3 kiegészítőkkel tökéletesen fusson rajta.

Néztem rendszerigényeket, majd belefutottam, hogy win7-en nem igazán futkározik a játék, pedig jó lenne ha win7es gép lenne, most is az van. Tehát akkor miket kell felírnom? Videokártya, hangkártya, nem is tudom, egyáltalán nem értek hozzá, ezért bíznám arra az illetőre aki csinálja majd, illetve itt is kérnék segítséget, hátha van aki okos :)



2014. febr. 10. 15:43
 1/4 anonim ***** válasza:

írj ki egy ilyen kérdést:

x Ft-ból számítógép y célra

x=mennyit szánsz rá

y=játékra/szerkesztésre stb.

2014. febr. 10. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
100-130 ezer (max)- ból simsezés célra :D
2014. febr. 10. 17:40
 3/4 anonim ***** válasza:
ezt írd ki egy új kérdésbe ott írnak jó kinfigokat ;)
2014. febr. 10. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 tibeszcsipesz válasza:

egy hyper treading technológiájú, vagy akár egy sima pentium 4-es procós alaplap elég hozzá, másfél-két giga ram-mal, ha win 7-est futtatsz majd rajta; ajánlott videókártya: agp aljzatos alaplapba én nvidia geforce 7600 gs-t ajánlanék, pci express aljzatos alaplapba meg egy nvidia geforce 8600 gt tökéletesen megfelel.

Szoftverkörnyezet: A legutolsó kiadott direcx 9,

visual c++ 2005 és 2008, OpenAl, Klite mega codec pack 11,

Daemon tools lite, Java runime, esetleg shockwave flash legyenek feltelepítve, végül a játék indító exéjén vagy asztali parancsikonján jobbegér, tulajdonságok, kompatibilitás fül, windows xp kompatibilis mód bepipálva.

Majd' elfelejtettem: A win XP utáni op.rendszerek két, csak az életünket keserítő rákfenéjét: a windows defendert meg a User Accaunt Controlt tiltsd le! Ezt a magyarul is tudó Giga Tweaker nevű programmal könnyűszerrel megteheted.

2015. máj. 3. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!