Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » GA-B75M-D2V alaplap 2 GB DDR3...

GA-B75M-D2V alaplap 2 GB DDR3 Intel Proci + Toshiba 500GB SATAIII HDD gépen windowsx64 telepítés után már a driverek sem telepíthetőek rendesen fel, a gép folyamatosan újraindul, mi lehet az ok?

Figyelt kérdés

Minden kütyő új,a Win telepítő rengetegszer használt,a driverek a saját cd-ről és a netről is a legfrissebbek, elméletileg jók. HDD 100%, memóriát ellenőriztem hiba nincs.

Csökkentett módban tökéletesen működik, kék halálnál az 1A kódot kapom, ami elvileg driver hibára utal. Jelenthet megoldást ha a win-t 32biten telepítem?


2014. febr. 10. 20:48
 1/6 CspCsj ***** válasza:
Melyik windows 95/98/2000/XP/Vista/7/8/8.1?
2014. febr. 11. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
a legfontosabb kimaradt :( win7 sp1
2014. febr. 11. 18:56
 3/6 CspCsj ***** válasza:

Ha HDD 100% és memtest sem jelez hibát az jó.

Tehát végigmegy az alap telepítés a lemezről (partíciókat csináltok? termékkulcsot adtok meg?) és utána neki sem tudtok kezdeni a driverek telepítésének, mert jönnek a kékhalálok? Vagy a chipset driver még felmegy?

2014. febr. 11. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
A chipset felmegy a win7x64-en is, utána változó minél áll meg. Próbáltam win7 32bittel, ugyanez, bár az legalább az usb 3.0-s drivert megette. Xp sp3 32 biten mindent szépen felrak, ment is egész addig míg netezgetni nem akartam, ekkor kezdett akadékoskodni és újraindulni.:( Tápot is cseréltem...
2014. febr. 12. 08:37
 5/6 CspCsj ***** válasza:

Driverek-et mellékelt CD/DVD-ről telepíted?

Esetleg telepítés előtt, vagy másik elérhető gépen töltsd le a honlapon található driverek-et, hátha csak a CD-n lévőkkel van baj:

[link]


Ugyanitt talán újabb BIOS is van, persze azalatt a fél/egy perc alatt nehogy kékhalál legyen, mert akkor csak szerviz segíthet, próbáld csökkentett módban vagy valami hordozható rendszer alól (pl. Hiren's Boot CD).


Végül nem kizárt, hogy fizikailag sérült a lap, garanciában valószínűleg cserélik, be kell jelenteni.

2014. febr. 12. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
A netes drivereket is próbáltam nem sok sikerrel.Beviszem szervízbe, mást már nem tudok :)Köszi a tippeket és a segítséget!
2014. febr. 12. 18:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!