Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Lehetséges h az xp telepítő...

Lehetséges h az xp telepítő nem telepíti fel a hálókártyát?

Figyelt kérdés

Amikor újrateszem az xp-t, úgy tudom, akkor elvileg automatikusan utána lennie kéne internetnek de nekem előbb a hálókártya driverjét is fel kell külön telepíteni. és nem tudom h a lemez miatt vagy a gépen nem stimmel valami.

van egy másik gépem is azon win7 van de ugyan ez a probléma.



2014. febr. 11. 16:05
 1/5 anonim ***** válasza:

az XP-n mindent külön kell telepíteni

(telepítés közben kéri, hogy rakd be az Alaplapi, majd a Videó-kártya telepítő lemezét is.)

de, sokszor még ezek után is külön, telepítened kell a Hálókártya driver-ét (pl. az a driver nincs az alaplapi lemezen rajta, amilyen hálókártyát használ a gép.)

2014. febr. 11. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Tengor ***** válasza:
100%
Nem minden gyártó drivere van benn alapból a Windowsokba (nem is lehet benn minden). Ha a driver telepítése után is problémád van akkor aggódj, de addig ne!
2014. febr. 11. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Így van, ahogy ketteske írta. Csak akkor ismeri fel automatikusan a hardvert, ha annak a driver-e bele van integrálva a telepítőbe. Van amelyik benn van, van amelyik nincs. Ezért ne aggódj, tedd fel te...
2014. febr. 11. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat máris okosabb lettem!

és akkor ha másik gépre akarom feltenni előtte gondolom jó lenne leszedni a megfelelő drivereket

2014. febr. 11. 16:24
 5/5 anonim ***** válasza:
Így van...
2014. febr. 11. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!