Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan tudok Xbox 360-ra...

Fules92 kérdése:

Hogyan tudok Xbox 360-ra számítógépről játékot telepíteni?

Figyelt kérdés
Sziasztok nem rég szert tettem egy XBOX 360-ra elvittem RGH-zni és tudom hogy lehet rá játékot telepíteni itthon is csak nem tudom hogyan kell kábellel vagy pendriveról vagy micsoda, mert van benne egy 250gb vinyo alapból és én arra szeretnék játékokat fel tenni. Válaszokat elöre is Köszönöm Sziasztok

2014. febr. 11. 22:22
 1/5 anonim válasza:
Nem tudom hogy hány éves van de a neved alapján 18 körül,de neten számtalan Tutorial,segítség van hogy hogyan tudod netről,USB-n keresztül. A Google a barátod, Használd! Vagy ott a YouTube
2014. febr. 15. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Bocs,22
2014. febr. 15. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Szerintem itt nem a korom a lényeg. kerestem néztem neten de sehol sem találtam olyan ami kézen foghato és az alapján megtudnám csinálni.
2014. febr. 25. 17:49
 4/5 anonim válasza:
100%
Bocsi! Kicsit tulreagáltam. Nos ha van torrent oldalad akkor letöltesz onnnan 1 Xbox-os játékot, ha játékot töltesz mindig legyen ott a leírásban hogy GOD-os,ha nincs ISO2GOD-al át tudod konvertálni. Namost ha GOD-os van akkor nincs más dolgod minthogy egy lan kábellel vagy WI-FI vel csatlakoztatni az Xbox-ot és 1 Total commanderrel megnyitni a hálózati mappát(xboxos) Ott találsz 4 vagy 5 mappát. Ott a mappák közül belemész a Content mappába. Ott lesz egy 0000000000-ás mappa vagy Games (valamelyik)abba belemész és lesz sok számos mappa. Namost amit letöltöttél mappát az megnyitod(vagy alapbol úgy van hogy számos) és ott lesz a számos mappa azt pedig belemásolod az Xbox/Content/000000000(Games)/-be. Ennyi tulajdonképpen. :D Bocsi az előbbi kommentem miatt. Remélem segítettem! Szia
2014. márc. 14. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 GEKKO2345 válasza:
Valaki nekem is segitene nekem 4 gbos van!
2015. jan. 4. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!