Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ez normális időnek számít?

Ez normális időnek számít?

Figyelt kérdés

Vegas 10-el konvertálok egy 30 perces zenés videót wmw kiterjesztésre,3MB/sec,640x480-as DVD felbontásban,6 különböző fő insert effekttel megrakva a nyakában és ez több mint 6 órát vesz igénybe, egy 2.6-os I-celereon procival,4GB rammal és egy 2GB-os videokártyával.


Jó ez az idő belefér,vagy valami baj van, mert nekem soknak tűnik egy kicsikét, vagy ez a konfig ennyit tud. Ha netán igen, mi lehet a baj, hogy lehet javítani ezen, nagy beruházás nélkül.



2014. febr. 13. 18:09
 1/5 A kérdező kommentje:
Rosszul írtam, kicsivel több mint 5 órát írt ki.
2014. febr. 13. 18:13
 2/5 Tengor ***** válasza:
Az celeron procik nem videóvágásra, hanem Excelre meg Worldre alkalmasak.
2014. febr. 13. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Na ezt gondoltam,hogy csak a torkánál véres a cucc :D

Nem vagyok vastag lovettában, ötlet ami használja a GPU-t, esetleg van,mert azt olvastam,hogy a vegasok nem igen támogatják ezt a technológiát sajnos. Bas**ák meg!

2014. febr. 13. 18:20
 4/5 A kérdező kommentje:
Viszont eszembe jutott,hogy haveromnak van egy eredeti még húzósabb intel procija,de arra is panaszkodni szokott,hogy a vegas köhög. Nálam is voltak már jobb eredmények, igaz akkor nem ennyi fő insert effekttel volt a nyakában,hanem össze vissza volt effektezve a vágások mentén. Az nem lehet,hogy behalt a videokártya valahol,vagy a gépen a rendszerfájlok között kell keresni a hibát, egy újratelepítés segíthetne,vagy úgy **ar az egész, ahogy van, kuka? :(
2014. febr. 13. 18:29
 5/5 anonim ***** válasza:
A vegasz az nagyon gépigényes program,sok mai gép is behal tőle rendesen. El van qurva nem kicsit.A main insert effektek,pedig atomra tudnak ám lassítani, még az sem mindegy éppen melyik van benne.A GPUdat pedig nagy ívben szarja le!!probáld meg az AVS videó editort, vagy az Ediuszt,hátha nagyobb sikerrel jársz.
2014. febr. 13. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!