Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » A telefonom (Nokia Lumia 520)...

GGirl012 kérdése:

A telefonom (Nokia Lumia 520) nem kapcsolódik be csak egy ilyen fogaskerék szerűség forog a képernyőén. Mit tudok vele csinálni?

Figyelt kérdés
Úgy volt, hogy le akartam tölteni a nyelvfelismerő programot,amikor pedig le töltötte akkor kiírta, hogy a telepítéshez ujra kell indítani a telefont és én pedig le Ok-oztam. Utánna nem kapcsolódott be. Mit tegyek?

2014. febr. 15. 08:34
 1/8 anonim válasza:

Nekem is ilyen telóm van.


kb az összes program fos hozzá.

az android jobb.

viszont azért vettem mert olcsó minőségi a kijelzője,tiszta a hangja stb..

viszont be kell látni,hogy fosok a programok.

szóval ne tölts le semmit rá.

most meg szerintem vidd szervizbe.

vagy vedd ki az akksit aztán,tedd vissza és próbáld meg bekapcsolni

2014. febr. 15. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
79%

én nem tudom,hogy az első miket írkál,

-de nekünk is 520 van és megvagyunk vele elégedve,

ha meg megállt :

A kikapcsoló gomb és a hangerő fel, egyszerre hosszan történő megnyomásával elérhető lesz a gyári beállítások visszaállítása.

2014. febr. 15. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:

Miért?

Szerinted nem rozoga?

nincs egy épkézláb program hozzá!!!

van egy Samsung Galaxy minim.

a nokiát meg azért vettem mert nagyobb,szebb a kijelzője,meg olcsó volt.

de egy hasonló kategória androiddal megeszi reggelire ezt a telót.

még egy normális youtube letöltő sincs,hozzá

2014. febr. 15. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Atya úr isten!!!

Nehogy hallgass az elsőre!!!

Nyiván rendszerfrissítést szedtél le rá. Az a fogaskerék azért forog mert telepíti a progit.

Ki ne szedd közbe az aksit, mert teljesen tönkrevághatod vele a telefont. Sőt, inkább tedd töltőre nehogy lemerüljön közbe!!!

Ha piactérről szedel le rá alkalmazást akkor se szedd ki az akkut.

Ha oprsndszer frissítést szedel le, akkor meg pláne ne szedd ki az akut, se a telefont ne kapcsold ki. De amúgyis kiírja olyankor hogy nem tudod használni a telefont a telepítés alatt.

Rendszerfrissítéskor mindig wifit használj, és tedd töltőre a telót amikor telepíted a rendszer fríssítést. Ezeknek a telepítése akár 40 perc is lehet, vagy még több.

Nekem egy lumia 920-asom van. Sose volt vele gond. Kettő haveromnak megy 520-as. Ők se panaszkodnak.

2014. febr. 15. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
62%
Nekem is ilyen telefonom van,nálam is volt hasonló probléma,de be bekapcsolódott.
2014. febr. 15. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
mindent próbáltam és nem sikerült... ilyenkor vigyem szervízbe?
2014. febr. 16. 09:11
 7/8 anonim ***** válasza:
Hát igen. Akkor szervíz
2014. febr. 16. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 csis_x válasza:

Szia! Sok helyen írják az interneten a hangerő le és a power gomb egyszeri lenyomását, vagy a hangerő le power és kameragomb egyszeri lenyomását, majd rezgés után a power felengedését DE ezek közül nekem egyik se működött csak a Lumia Software recovery tool. Innen lehet letölteni: [link]


feltelepíted az összes frissítésével együtt, amit ajánl. elindítod. Ne legyen a gépre kötve semmilyen telefon. Amikor kéri dugd rá a telefont a számítógépre. (USB kábellel, ami járt a telefonhoz) Sokszor fogod hallani, hogy a telefon fel le csatlakozik a számítógépre. Ne zavarjon. Ha a telefon kijelzőjén megjelenik egy bazi nagy NOKIA logó, akkor jó úton jársz. A program megkeresi a telefonodhoz elérhető szoftvert. Azt letölti. Közben nekem egyszer annyira ledobta a gép a telefont, hogy ki kellett húzni és újra csatlakoztatni, de utána felismerte újból. FONTOS miközben a recovery tool telepíti a telefonodra a sofware-t ne húzd le a kábelről. Amikor elkészült a telepítés lehúzhatod a kábelről és be lehet kapcsolni. ekkor a gyári software feláll. Nekem megkérdezte, hogy egy mentést állítson vissza vagy a gyárit. Az én utolsó mentésem a telefonról egy nappal korábbi volt szóval a névjegyeim és a beállításaim se vesztek el. De ehhez az kellett, hogy korábban be legyen állítva, hogy a telefon one drive-ra készítsen mentéseket a telefonról. Ha van ilyen mentésed, akkor visszarakja azt. Eltart vagy húsz percig és netre kell csatlakozni hozzá. Sok sikert. Nokia Lumia 520-am van RM-914

2015. máj. 7. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!