Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért lehet az, hogy a számító...

Miért lehet az, hogy a számítógépen állandóan kikapcsol, ha egy kicsit is terhelem?

Figyelt kérdés
Itt nem nagy terhelésről van szó, van, hogy már filmnézés vagy egy egyszerű böngészős játék alatt is kb. negyed óra elteltével leáll. Ki van rendesen takarítva, és működnek a ventilátorok is.
2014. febr. 16. 12:41
 1/9 anonim ***** válasza:
mióta csinálja és menyi idős a gép
2014. febr. 16. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
szerintem a processzort pasztázd újra, hány fokos a processzor amikor kikapcsol?
2014. febr. 16. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

- Pár hónapja csinálja, és nem tudom pontosan mennyi idős, de már elég régóta megvan, én olyan 8éve kaphattam kb.

- Nem igazán értek hozzá, hogy nézzem meg hány fokos?

2014. febr. 16. 12:48
 4/9 anonim ***** válasza:

"Nem igazán értek hozzá, hogy nézzem meg hány fokos?"

Meg tudod nézni például a SpeedFan-al:

[link]

2014. febr. 16. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

köszönöm, letöltöttem, csináltam róla egy képernyőképet, mivel nekem nem sokat mondanak ezek.

[link]

2014. febr. 16. 13:04
 6/9 Tengor ***** válasza:
Másik táppal is ezt csinálja?
2014. febr. 16. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nem tudom, azt hiszem még nem volt benne cserélve.
2014. febr. 16. 13:12
 8/9 anonim ***** válasza:

Ezek a hőmérsékleti értékek teljesen jók.

A másik tippem nekem is a tápegység. Gyenge, noname, occó kínai tápegység elképzelhető, hogy tud ilyen hibajelenséget produkálni...

2014. febr. 16. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
értem, köszönöm!
2014. febr. 16. 13:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!