Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Photoshoppal lehet új hajat...

Photoshoppal lehet új hajat csinálni?

Figyelt kérdés

am ha van egy arckép, és van egy haj amit össze szeretném tenni az lehetséges? ha igen akkor hogy? esetleg valami videó van? mert én nem találok...

előre is köszönöm


2014. febr. 16. 13:56
 1/4 Tengor ***** válasza:

Lehet, de egy kép kedvéért megvennél egy néhány százezres szoftvert?

Gimppel ingyenesen is meg tudod csinálni. Az egyik képről kivágod az arcos, a másikról a hajat, majd egy új képet külön rétegenként egymásra helyezed.

2014. febr. 16. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Megoldható természetesen. Ez nem olyan egyszerű mint ahogyan az előző leírja. Amennyiben szép végeredményt akarsz akkor ásd bele magad a PS rejtelmeibe, és amikor már készség szinten megy a dolog, akkor rá fogsz jönni magadtól is. Feltételezem nem vagy még jártas ebben a programban, ezért nem is magyarázom el. Egyrészt nagyon hosszadalmas lenne. Másrészt ha csak egy kicsit is ismernéd a photoshoppot nem itt kérdeznéd, hogy mit hogy kell.

Nagyon sokan azt gondolják, hogy a program mindent megold majd helyettük. Ez nem így van. Sokat, nagyon sokat kell gyakorolni, hogy szép végeredményt kapj.

2014. febr. 16. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
természetesen gondoltam.... hát még csak néhány órája vagyok a ps világában és nagyon szeretném megtanulni magamtól. töltöttem le egy könyvet egész szépen elmagyarázza a dolgokat pl ránceltüntetés átszinezés meg ilyesmi. a hajszín megváltoztatása elég szépen megy de még nem profi... de akkor most már meg van a cél amit kitűzhetek, illetve ha az megy akkor még tovább akarok jutni... de mindent csak szép sorjába... esetleg még ilyen könyveket tudnátok mondani?
2014. febr. 16. 17:43
 4/4 anonim ***** válasza:

A YouTube-ot ajánlanám. Minden mennyiségben, és nyelven, szinte végtelen sok oktatóvideót találsz.

Érdemes egy adott témára rákeresni, és onnan szemezgetni. Ismerek olyat aki 100 % ban onnan tanult meg mindent, és mára profinak mondható ebben a témában.

2014. febr. 16. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!