Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Megfigyelnek?! Sziasztok!...

Szabcs1ka kérdése:

Megfigyelnek?! Sziasztok! Történ egy incidens a minap, ami eléggé felbolygatta az idegrendszerem. Google Chrome böngészőt használok és böngészgettem.

Figyelt kérdés
Hirtelen megjelent egy oldal az interpol és a rendőrség felirattal az IP címemmel és a városom nevével. Le lett blokkolva a böngészőm.

2014. febr. 16. 14:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Rendőrségi vírus, így távolítsd el: [link]
2014. febr. 16. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szia! Köszönöm a válaszod! Sajnos nekem nem ezzel van problémám, nem kér pénzt meg egyéb dolgokat. (Egyszer jött elő ez az oldal.) Érdekesség ként leírnám, hogy laptopom van és van rajta beépített kamera. már azelőtt, hogy előjött ez az volt nekem egy olyan érzésem, mintha figyelnének azon keresztül, ezért a laptopomat mindig elfordítva használom és a tv-re kötöm rá.
2014. febr. 16. 14:44
 3/4 anonim ***** válasza:

Az csak egy szemét felbukkanó ablak. Ha a megfigyeléstől félsz, ragaszd le a kamerát.


Egyébként gondolj csak bele - ki nézne többezer, többmillió embert a nap 24 órájában? Vagy olyan fontos vagy hogy téged figyelnek egyedül?

2014. febr. 16. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Lajos54 ***** válasza:
Csak érdekességnek, de témába vágó: [link]
2014. febr. 16. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!