Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Digitális Miskolc program...

Digitális Miskolc program keretein belül kapott már valaki laptopot?

Figyelt kérdés
Ha létezik ilyen ember, az meg tudná mondani, hogy lehet e rá programot telepíteni? Mennyire és miben korlátozzák a számítógép/internet használatát? (programok telepítését, esetleg meglévők törlését)
2014. febr. 16. 15:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez mi már? Ha én kapnék egy korlátozásokkal teli laptopot, első dolgom lenne, hogy újratelepíteném egy windowssal.
2014. febr. 16. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nekem is az első dolgom lenne, ha megtehetném, de távoli eléréssel valószínűleg visszaállítanák. Hőböröghetnék, hogy ez így milyen "ajándék" már??! De ajándék lónak ne nézd a fogát. Így is nagyon jól jönne nekem egy laptop, tehát megbarátkozok a használat feltételeivel és pont ezért gyűjtök infót, hogy mik is azok valójában.
2014. febr. 16. 16:11
 3/4 anonim ***** válasza:
Nyugi, olyan hogy "távolról visszaállítás" nem létezik, egy leformázott merevlemez használhatatlan számukra és te az újratelepítéskor leformáznád.
2014. febr. 16. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem akarom én kijátszani a rendszert :D, mellesleg azonnal észrevennék, hogy az egyik gépen babráltak valamit, és behívnának, tehát szerintem értelmetlen lenne ezzel próbálkozni. Ilyenekre gondolok pl, mint a torrentezés. Lehet, hogy nem lenne túl kifizetődő pont egy "megfigyelt" gépen kalózkodni. Esetleg lehet e róla leszedni programot. pl Picasa, ez ugye nem egy vírusirtó amit ők frissítgetnek nekem a távolból. De ez mind csak találgatás, úgylátom nincs itt olyan, aki már kapott. Április 6-án lesznek a választások, gondolom előtte szándékozzák kisztogatni, tehát 1 hónap múlva kb.
2014. febr. 16. 17:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!