Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Számítógépemen a különböző...

Borsi Miklós Gy kérdése:

Számítógépemen a különböző frissitések és vírusvédelmi programok futtatása éjszakára van beállítva, amikor a gépem ki van kapcsolva. Ezek szerint nem kerülnek végrehajtásra?

Figyelt kérdés
2014. febr. 17. 07:55
 1/8 Tengor ***** válasza:
Az időpontot követően elvileg le kellene futnia, ha bekapcsolod a gépet.
2014. febr. 17. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem futnak végig mert ki van kapcsolva abban az időben és mindig azt az időt várja
2014. febr. 17. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Azt látod ha első bekapcskor frissít e.
2014. febr. 17. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Tengor ***** válasza:

Ne privátba!

"akkor mi az értelme az időzítésnek?"

Az, hogy megadott időben lefusson. Persze ilyen szinten önmagát nem tudja bekapcsolni, hogy megcsinálja a frissítést.

2014. febr. 17. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Tengor ***** válasza:

Kértem, hogy, ne privátba!

"Kaptam ötletet,hogy csak hibernáljam a gépet és akkor lefuttatja az ekkorra időzített programokat és feladatokat.

Kipróbálom windows 7 home premium"

Hibernálásból sem fog felébredni a gép éjszaka.

2014. febr. 17. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm,megértettem.Hibernálásból sem fog felébredni a gép éjszaka.Akkor rossz tanácsot kaptam.

Mit tehetek az éjszakai időzítéssel?Biztos,hogy lefiutnak bekapcsoláskor?Nem zavarják meg egymást?Nem maradnek el feladatok?

2014. febr. 17. 13:38
 7/8 Tengor ***** válasza:
2014. febr. 17. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Ha kimaradt ütemezett frissítés után indítja el a számítógépet,Windows megkeresi a frissítéseket.Talált frissítéseket azonnal,de akár később is telepítheti.Ha a következő ütemezett frissítés időpontjában be van kapcsolva a számítógép, a Windows akkor telepíti a frissítéseket. Az elérhető frissítéseket a számítógép leállításakor is telepítheti.NEM TELEPÍT CSAK HA SORRAKERÜL ÚJRA.TUDJA EZT MINDENKI?
2014. febr. 17. 14:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!