Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » A tablethez lehet csatlakoztat...

Swaxxx kérdése:

A tablethez lehet csatlakoztatni webkamerát?

Figyelt kérdés
olyat amit a számítógéphez használok

#csatlakoztatás #tablethez #webkamerát
2014. febr. 17. 16:55
 1/2 anonim ***** válasza:

Ezt már én is megkérdeztem és sajnos azt a választ kaptam, hogy nem (legalábbis androidra nem), mert nincs benne a hozzávaló driver...


De jó lenne ha valaki megcáfolna!

2014. febr. 17. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Igen, az első hozzászóló végeredményben jó választ kapott, de azért ennyire nem egyszerűen leírható a dolog.


Abszolút nincs kamera a tabletben? Hányas verziószámú android fut rajta? Driver alaphelyzetben az androidban benne van (szal ha nincs a gyártó által agyontúrva), s ha az legalább 4.0, de csak bizonyos, jellemzően win alatt driver nélkül telepíthető kamerák pl. logitech C-110.

Amiben van kamera, annál a belső kamera az alapértelmezett, egyértelműen bele kéne túrni, hogy össze lehessen hozni a dolgot, de ennyire nem vagyok jártas ebben, hogy tudjam mit s hogy kellene csinálni. Aminél meg nincs, s alap android van rajta, annak elvileg OTG-n keresztül a logitechet tutira látnia kéne, de eleve én még nem találkoztam olyan tablettel amiben egyáltalán nem volt kamera, s azon legalább 4.0-s android volt.


Ezért van végeredményben igaza az első hozzászólónak. Nem lehet!

2014. febr. 19. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!