Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Lenne 1-2 kérdésem a Tera...

Lenne 1-2 kérdésem a Tera nevű játékról. Aki tapasztalt játékos és szívesen válaszolna nekem azt megköszönöm? (a kérdőjel azért van kitéve mert muszáj)

Figyelt kérdés

1. Melyik kasztot ajánljátok kezdők számára? Miért?

2. Van olyan, hogy egy kaszt egy bizonyos fajként erősebb? Vagy tök mind1, hogy mivel vagyok, ugyanannyi erőm lesz

3. Vannak nemzetek? Hogyan van a PvP rendszer?


Illetve ha van egyéb tapasztalatat egy kezdő számára aki megosztaná velem annak nagyon örülnék:) Köszönöm!



2014. febr. 17. 18:01
 1/3 Dániel255 válasza:
Oh god >í nem akartál volna egyből a 60 as insták takikáiról kérdezni? XD hát előszöris.. kasztban nem ajánlok semit azértmerrt te tudodmivelszeretsz játszani hogy milyena stílusod másodszor minden fajnak van valami bonusza az elni pl gyorsabban fut ha jól tudom ezért szokkták support karinak választani. a castanic az egyik legjobb ha dps kari vagy a fajpassivja h ha hátulrólüt van plusz 1% kkrit rate ed ami azért elég hasznos :D ha lancer vagy az amant ajánlom ha jól tudom neki nagyobb az enduranca. harmadszor... itt azösszes faj egy nagy szövetségbe van a wownak homlok egyenest fordítva itt allianceokvannak az alliancok ugy épülnek fel h vannak a klánok és azok eldönthetik hogy a 3 bólmelyikbe lépjenek be(mind ad valami bonuszt de olyan lényegtelenül kicsit hogy kb nem érsz vele semmit szinte csak dísz) na ezek tudnak pvpzni. továbbá 30 as szintől aktiválodik egy BG ahol 20v20 ba kell először megpróbálni betörni a másik csapat kövét és utánna nektek kellvédekezni :d 60 asszuzintőljön be a 1v1 3v3is :)
2014. febr. 19. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszod:)
2014. febr. 20. 16:49
 3/3 anonim válasza:

Van pvp és pve szerver. Ez egy fontos tudnivaló. Pve szerveren nem támadhat meg senki a beleegyezésed nélkül. Pvp szerveren c szint után szabad préda vagy bárkinek.

A faj nem sokat jelent, azonban pl az elf manája gyorsabban tölt, mint a többié, így ajánlatosabb mágikus kaszthoz. A castanic faj pedig kemény1% bónusz kritikus ütés esélyt kap, ha hátulról támad. Nem sok, de ez is valami, így dps kasztoknak ajánlatos

2014. febr. 24. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!