Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Eredeti Minecraft Launcherem...

Eredeti Minecraft Launcherem van! Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés

Az indításkor:


Bootstrap (v5)

Current time is Feb 18, 2014 10:24:20 PM

System.getProperty('os.name') == 'Windows 7'

System.getProperty('os.version') == '6.1'

System.getProperty('os.arch') == 'amd64'

System.getProperty('java.version') == '1.7.0_25'

System.getProperty('java.vendor') == 'Oracle Corporation'

System.getProperty('sun.arch.data.model') == '64'


Downloading: [link]

Exception: java.net.SocketException: Unrecognized Windows Sockets error: 87: create

Downloading: [link] (try 2/10)

Exception: java.net.SocketException: Unrecognized Windows Sockets error: 87: create

Downloading: [link] (try 3/10)

Exception: java.net.SocketException: Unrecognized Windows Sockets error: 87: create

Downloading: [link] (try 4/10)

Exception: java.net.SocketException: Unrecognized Windows Sockets error: 87: create

Downloading: [link] (try 5/10)

Exception: java.net.SocketException: Unrecognized Windows Sockets error: 87: create

Downloading: [link] (try 6/10)

Exception: java.net.SocketException: Unrecognized Windows Sockets error: 87: create

Downloading: [link] (try 7/10)

Exception: java.net.SocketException: Unrecognized Windows Sockets error: 87: create

Downloading: [link] (try 8/10)

Exception: java.net.SocketException: Unrecognized Windows Sockets error: 87: create

Downloading: [link] (try 9/10)

Exception: java.net.SocketException: Unrecognized Windows Sockets error: 87: create

Downloading: [link] (try 10/10)

Exception: java.net.SocketException: Unrecognized Windows Sockets error: 87: create

Unable to download remote file. Check your internet connection/proxy settings.

FATAL ERROR: net.minecraft.bootstrap.FatalBootstrapError: Unable to download while being forced

at net.minecraft.bootstrap.Bootstrap.execute(Bootstrap.java:95)

at net.minecraft.bootstrap.Bootstrap.main(Bootstrap.java:381)



Please fix the error and restart.



2014. febr. 18. 22:28
 1/1 anonim válasza:
A kapott linkről töltsd le a cuccot
2014. febr. 19. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!