Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Lenovo IdeaPad U510 vélemény?

Lenovo IdeaPad U510 vélemény?

Figyelt kérdés
Akinek ilyen laptopja van az meg van vele elégedve? Prohardver video tesztjén hallottam hogy "horpad" a billentyűzet. Tényleg? Ha igen akkor nagyon zavaró? Nem vagyok nagy infoguru szóval egy laikust szerintetek mennyire zavarná?

2014. febr. 21. 02:16
 1/1 anonim ***** válasza:

Én nem rég vettem egy ilyen típust. A billentyűzet nem vészes, és elég jó kis gép. Én egyenlőre meg vagyok elégedve vele.

Nem tudok rá semmi rosszat mondani, max egy hátrányát találtam . Nincs rajta a füleshez mikrofon bemenet.

Csak fülhallgató, ellenben a beépített mikrofon elég jól működik, csak számomra furcsa.

Gondolom hogy sima fülhallgatóval lehessen használni.

Gyors, stabil, szép, letisztult. A billentyűzet sem vészes, de tényleg tehettek volna aluminiumot a műanyag helyett.

A kijelző szép, a webkamera átlagos, az aksi bírja 3-4 órát.

Még hátrány: a gép win8-ra van optimalizálva, a 7-esnél hiányzik az eszközkezelőben egy driver, amit nem tudtam telepíteni sehogyan sem. (biztos én vagyok a hülye) De a 8-as rögtön felismert mindent, egy darab drivert sem kellett hozzáadni.

A linux mint nem ismeri fel a mikrofont skypenál nincs hang. Biztos megoldható, én nem foglalkoztam vele.

Biztos mondják majd, hogy túlárazott, meg szar, de ebben a kategóriában ennyi az ára mindegyiknek.

Nekem ez volt a tapasztalatom, remélem tudtam segíteni.

2014. febr. 21. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!