Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Win7 telepítési hiba RW dvd a...

Win7 telepítési hiba RW dvd a hibás?

Figyelt kérdés

64 bites win 7-et akartam telepíteni, de a telepítő 25%-nál megállt és kidobott egy hibakódot. Kiírtam egy másik dvd-re, akkor mikor telepíteni kezdte már kidobta.


mind a két dvd rw volt. westlace ncoros win-je, jónak kéne lenni.


sokszor telepítettem már 32 biteset, ez lett volna az első 64-es, nem tudom mi a gond. egy régi 32 bites simán felment, csakhát igy nem látja mind a 4 gigát.


2014. febr. 22. 12:49
 1/2 anonim ***** válasza:
Én is RW-ről telepítek, a fajtával nem lehet a gond, jobb lett volna ha a hibakódot is leírod ide. De ha ugyanarról a lemezről felmegy a 32-es, de a 64-es nem, akkor lehet, hogy 1-2 fájl hibás alapból.
2014. febr. 22. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

a 32-es rendes dvdről volt, az már régóta megvan. akkor rákerestem a hibakódra, azt irta nincs meg minden fájl a dvd-n. másodszor másik rw-re irtam, a leglassabb sebességgel, akkor csak simán leállt, még addig sem jutott el mint az előző.


amit letöltöttem mappába ezek a dolgok vannak. én ugye az iso-t irtam ki, de van ott még más is, és sajnos a readme-ben nincs hogy azok is kellenek e hozzá. bár iso-hoz nem tudom hogy lehetne még ezeket hozzáírni.


[link]

2014. febr. 22. 12:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!