Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mi lett a laptopommal? Mi...

Mi lett a laptopommal? Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Nem várok távgyógyítást, de tippek érdekelnének, mi lehet a baja a laptopomnak.

Toshiba Satellite c55-ös, két hónapos. Gyári win8 van rajta, amit később 8.1-re frissítettem.

MacAfee vírusirtóval jött, aminek a 30 napos próbaverziója lejárta után ingyenes avast-ot töltöttem le a netről, hogy valami mégis legyen addig, amíg találok valami jót.

MacAfee állandóan sírt, hogy veszélynek vagyok kitéve, Avast meg jelentgetett, hogy minden oké.


Egyik reggelre lefeküdt a gép, hiába bekapcsolom, jön a Toshiba logo, de a windows nem jön be, csak egy szürke képernyő, ami előtt mozog az egérmutató, de semmi. A gépen az összes lámpa ég, de nem dolgozik.


Mi lehet? Vírus?

A garancia vonatkozik a windows-ra? Újrarakják, ha visszaviszem? (Mindenképp vissza fogom vinni, csak mostanában baromira semmi időm rá).


Köszi előre is.



2014. febr. 23. 19:33
 1/7 anonim ***** válasza:

Egyszerre két valós idejű víruskergetőt hagytál fent?

Akkor már alapból 1 hiba.

A régit előbb törölni kell, restart, majd újat fel.

Amúgy kb csoda, hogy utána elindult.

Recovery partícióval állítsd vissza gyárira a géped.

2014. febr. 23. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Amúgy ez felhazsnálói hülyeség, ezzel ne vidd vissza, mert 1. nem garanciális a javítás, 2 ha kóklerek elrontják a recovery partíciód, 3, fizetned is kell érte.
2014. febr. 23. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Próbálj meg belépni csökkentett módba. (googleba keress rá)

Ha eredeti windows van rajta, szoktak adni rendszer visszaállító lemezt hozzá.

Ezzel elvileg meg tudod javítani.

Esetleg ha van telepítőd, azzal is be lehet hozni, vagy újra tudod telepíteni.


Nagy valószínűséggel szoftveres hiba, így tényleg nincs rá garancia.

2014. febr. 23. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Előző vagyok, ha kell segítség, írj privit.


Ha visszaviszed kb 5-10 ezerért csinálják meg. Ha nem akarsz adatvesztést. (előfordulhat hogy picit többe)

2014. febr. 23. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Hát gondolom, akkor nem marad más, mint fizetni a hülyeségemért - meg is teszem, csak álljon már vissza minden a rendes kerékvágásba, mert most a régi gépemet használom, ami enyhén szólva sem naprakész...


Fogalmam sincs, mi az a recovery partíció, de utánanézek.

Köszi.

2014. febr. 23. 19:47
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, csökkentett módú elindítást próbáltuk, nem megy. Rendszervisszaállító lemezt nem kaptam hozzá, nagy meglepetésemre, vételkor rá is kérdeztem, azt mondták, nem jár.
2014. febr. 23. 19:48
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek, megoldódott. Újra sem kellett telepíteni a windows-t, sőt egy fillérbe sem került :)
2014. febr. 24. 21:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!