Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan lehetne a zajt csökkent...

Kéregető :) kérdése:

Hogyan lehetne a zajt csökkenteni videokártya ventillátornak?

Figyelt kérdés
6cmes 3talpas ventim van mindent csináltam már vele darabokra szedtem kitakarítottam be olajoztam,szépen forog de fel le jár és ezért zajos! Mit csináljak vele hogy a régi lehessen? (Be jártam egész Debrecent h vegyek egy ujat de ilyen fajta nincs. Hűtőbordával együtt van de annak az árából veszek egy uj vidi kártyát) Valami olcsó megoldás?

2014. febr. 24. 14:48
 1/10 Tengor ***** válasza:
Szedd le és tegyél rá egy új 8 cm-erest. Nem szép, de csendes :)
2014. febr. 24. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 10inchhero ***** válasza:

Mit takar az, hogy zajos?

Pl. nekem egy 3 hónapos HD7790 Dual-Xem van, mindenhol azt írják, hogy halk, de szerintem elég hangos. (szóval kinek mi a hangos)

2014. febr. 24. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
nem fér rá a a hűtőbordától :/ Kb azt jelenti h mint ha egy beindított traktor mellet álnál.
2014. febr. 24. 15:30
 4/10 anonim ***** válasza:
vissza veheted manuálisan a ventilátor fordulatszámát de akkor ne csodálkoz majd ha terhelés alatt rohadt meleg lesz .
2014. febr. 24. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
annak semmi értelme azt már majdnem olyan mint ha le venném
2014. febr. 24. 15:37
 6/10 anonim ***** válasza:
Ha nagyon zörög, akkor csapágyas. Azt olajozással nem fogod javítani...
2014. febr. 24. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
akkor csapágyas ha olyan hang halatszik belőle mint ha valami össze kocanna vagy zsinor hozzá érne. ha csak nagy sűvitő hangot hallsz akkor meg no problem ha nem teszik le veszed egy 60 % a venti fordulatszámát csak nem fől meg a vga.. és játszól vagy fel teszel a füledre egy fülest ahogyan a normáliséknál szokás és nem hallsz semmit ..
2014. febr. 24. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
az meg hogy azt írtad hogy ennyiből le is vehetném.. hát nagyon nem igaz ha le vennéd róla a ventit akkor egyáltalán semmi ne hűtené azt dobhatnád a kukába.. ész kombány
2014. febr. 24. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
jol van már ne ölj meg :D most hoztem hozzá egy ventit csak nagyobb mint a sajátja ha rá gyors kötegelőzőm lesz valami baja tőle?
2014. febr. 24. 17:08
 10/10 Tengor ***** válasza:
Mi baja lenne?
2014. febr. 24. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!