Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Van nekem egy galaxy s3...

Van nekem egy galaxy s3 fekete. Nem reg vettem ujj 2 ev garanciaval 16 gb a tescoba de nekem asz irja ki a telefon memoriajaban hogy 11 egesz gb a telefon helye. Akorr mos a telefon nem jo vagy mindegyik ilyen?

Figyelt kérdés
2014. febr. 25. 09:45
 1/2 anonim válasza:
A telefon jo nekem is s 3 fekete van 4 G Kepes es azert ir annyit mert a alap programok foglalha el a hianyzo GB ot de ez valtozhat az Android tol is
2014. febr. 25. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nincs annak semmi baja, csak az android rendszer úgy működik, hogy a rendszer számára fenntartott "partíciót" nem mutatja meg a felhasználó számára, hogy még véletlenül se tudjon belepiszkálni és elcseszni rajta semmit.


Ez egy S3 esetén 3-4 GB is könnyedén lehet, így reális, hogy 11 GB elérhető helyet ír ki.

2014. febr. 26. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!