Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Nekem is a Windows XP SP3...

Nekem is a Windows XP SP3 Professional-ben eltűnt a készenléti állapot funkció. Mikor kilépek a start menüben a kikapcsoláshoz, akkor csak a kikapcsolást, kijelentkezést, vagy az újra indítást lehet választani. Mit lehet ezzel kezdeni?

Figyelt kérdés
Most az XP-nek ez miért jó, neki ilyen dolgokkal fejfájásokat okozni? Ez már a második ilyen eset amit tapasztaltam az XP-vel kapcsolatban.Volt hogy történt egy automatikus kép átállítás,Megjelenítés tulajdonságain belül a beállításoknál, a képfelbontás 1024x768-ról átállítódott 800x600-ra. Én meg csak pislogtam, hogy na ez most, hogy sikerült? Elképzelhető, hogy valami féle számítógép kalózkodás van a dolog hátterében? Hogy lehet ezt vissza csinálni, hogy újra legyen készenléti állapot? Most tényleg nem lesz támogatottsága az XP-nek?; Vagy ez is csak egy kacsa hír, hogy néhány okos találta ezt a szemetet ki, hogy átlagos hétköznapi emberek csak együk a kefét, az ilyen ócska söpredékek miatt?

#számítástechnika #Win XP Professional SP3
2014. febr. 25. 23:43
 1/1 anonim ***** válasza:

Nézd át az energiagazdálkodási beállításokat, fejből nem tudom pontosan milyen menüpontokat ellenőrizz.

A biztonsági frissítéseket telepítetted a gépedre? Mert ha nem, nem fog változni semmi a támogatás lejártával. Ezek a frissítések a biztonsági rések befoltozására jók, ezentúl ha ilyet találnak, nem fog érkezni frissítés és kihasználható lesz a rés. Nem kell félni, ha ragaszkodsz az Xp-hez, addig használod amíg akarod. Nem fog áprilisban egy nagy fekete képernyővel leáll az egész, csak nem lesz olyan biztonságos a használata, illetve probléma esetén nem nyújt segítséget a Microsoft.

2014. febr. 26. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!