Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Milyen típusú laptopot ajánlan...

Milyen típusú laptopot ajánlanátok nekem kb ilyen áron?

Figyelt kérdés

Laptop vásárlás előtt állok, kb 130om van rá. Alapjában nem nagyon értek hozzá, ami nekem fontos, hogy fusson rajta a sims3, tudjak üd-s filmet nézni és ne akadjon a youtube se. Eddig egy gagyibb hp-m volt and-vel, hát az nem volt valami fényes...



Szóval ötletek, hogy melyik lenne a legjobb laptop ilyen áron és tulajdonságokkal?


Előre is köszi :))



2014. febr. 26. 04:55
 1/6 anonim válasza:
A yutube akadozása az internet sebességétől függ, nem a géptől.
2014. febr. 26. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
ja, meg egy gyenge proc.-tol ...a flash tartalom eszi a cpu-t
2014. febr. 26. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
pöppet azért én is vágok ezeket a dolgokat, tuti nem a netem a baj, mivel minden más esetben full gyors..érdekes, hogy mindeközben egy online film meg tök hamar betölt és nem is akad...mind1 is, viszont ettől nem lettem okosabb, hogy melyik lenne a legjobb laptop..:)
2014. febr. 26. 07:00
 4/6 anonim ***** válasza:

"pöppet azért én is vágok ezeket a dolgokat" VS "Eddig egy gagyibb hp-m volt and-vel"

'and' !?!? xĐ


De a szekáláson felül, nem sok különbség van a 150 alatti notebookokba, főként az extrák térnek el, hogy melyikhez milyen extra dolgok járnak, pl. plusz USB3 vagy webcamera, esetleg nagyobb aku, kijelző...

De teljesítményben nincs érezhető különbség és mai olcsó noteszok is mind képesek azért YouTube videóra, csak játékokban teljesítenek alul, de azért egy 4-5 éves játékkal, még ha low grafikán is de megbirkóznak.

2014. febr. 26. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én ha már kell, akkor Lenovo -t vennék, talán ez még árban is belefér: [link]

itt meg is rendelhetd, és megbízhatóak is: [link]

2014. febr. 26. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
az az and az amd, csak elgépeltem...-.-'
2014. febr. 26. 08:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!