Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » 300. 000 ft-ból gamer pc?

300. 000 ft-ból gamer pc?

Figyelt kérdés
Tudom sok ilyen volt már de elég gyorsan változnak a dolgok én meg nem értek hozzá olyan szinten h egy komplett gépet összerakjak, szoval a segitségeteket kérném. Monitor (1920x1080) egér billzet van. A keretet lehet kicsit bőviteni mert 1000 eurót szánnék rá és ugye az árfolyam is változik folyamat. Szoval játékra használnám főleg, battlefield meg amik most újak. Intel és amd configokat egyaránt várok meg tapasztalatokat ér megosztani. Ja és nem apuci- anyuci pénze szoval az ilyen komikat kérném mellőzni. Köszönöm a segitséget :)

2014. febr. 26. 13:17
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
0%
tudom én miből élsz te futattod a programokat az utcán :D
2014. febr. 26. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Ebből már csúcs gépet lehet venni. Szóval nagyon gondolkodni se kell mit, mert teljesítmény meghatározó alkatrészekből a legjobbakat megkapod. Csúcs intel i7-4770k proci, r9 290x videókártya (talán ebből sima 290-es is elég).
2014. febr. 26. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Azt olvastam h ez a kártya elég hangos (r9 290)
2014. febr. 26. 14:47
 4/16 anonim ***** válasza:
45%

A chipnek nincs hangja. A kártyának lehet, de az pedig a hűtéstől függ. Ezek már prémium kártyák és ennyi pénzért nagyon keresni kell, hogy vacak hűtésű kártyát találjon valaki.

De a lényeg, hogy nincs összefüggésben a chip típusa a hanggal, csak annyiban, hogy a nagyobb teljesítményűek ha maxon vannak járatva, több hőt adnak le. De ez meg gyártó és chip független dolog. Egyszerűen az erős nagy teljesítményű kártyákkal jár. Jó minőségű hűtőset kell venni. (vagy kisebb teljesítményt belőni).

Amúgy vissza kérdezhetnék, hogy mindenképp el akarod költeni a 300e-et? Mert igazándiból ezen a szinten már látható javulást nem igazán fogsz érezni. 200-ból is nagyon jó gépet össze lehet rakni.

2014. febr. 26. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Eddig az volt h kaptam egy gépet ( használtat) és mindig amikor tudtam újítottam egy kicsit rajta, de most már egy ismerősöm szerint ( aki mindig javítgadta) nem tudnék csak egy- egy dolgot kicserélni és most ugy vagyok vele h egyszer akarok venni egy igazán ütős gépet ami jó 1-2 esetleg 3 évig. Persze ha tényleg fölös akkor nem szórnám el mindet de most ennyit rá tudnék fordítani
2014. febr. 26. 18:36
 6/16 anonim ***** válasza:

Szerintem tök felesleges ennyit költeni rá. Egyedül indok az lehet, ha valaki nagyon a VR technológiákra fókuszál, mint az Oculus Rift. Amikor az már kész termék lesz, lehet hogy nagy teljesítményeket fog igényelni. De perpillanat ha csak egy FullHD monitoron akarsz játszani, arra már a 270X vagy a most kijövő 280 is szinte max grafikán futtat mindent. Processzorban meg az i5-ösök is tökéletesek. És így ha 200-ból akarod kihozni, akkor inkább arra figyelnék, hogy jó minőségű tápegység, ház, processzorhűtőt vegyek, hogy tartós és halk gép legyen.

Persze azt nem tudom, hogy meghajtót is akarsz-e venni. Az még plusz költség lehet ezen felül, és érdemes egy SSD-t (120-200 gigásat) rendszernek, és lehet egy 2-3 terrás tármeghajtó még. De még ezzel együtt is 250-ből simán jó gépet ki lehet hozni.

2014. febr. 26. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Értem és köszi a tanácsokat! Majd csak valamikor kövi hó közepe-vége fele tervezem ugy is lebonyolitani addig meg még ki tudja.. :) egyelőre csak érdeklődöm
2014. febr. 26. 20:34
 8/16 anonim ***** válasza:
0%

Ez a konfiguráció 300k de később tudod fejleszteni és meglehetősen halk de ehhez kalkulálj hozzá egy vízhűtést!

[link]

2014. febr. 27. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Az a konfig úgy sz*r ahogy van
2014. febr. 28. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Ha tudsz valamit ajánlani leírhatod :)
2014. febr. 28. 17:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!