Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ha kaptam egy Word/Excel...

Ha kaptam egy Word/Excel dokumentumot, amelyet kitöltve kell visszaküldeni, látja-e a feladó valamilyen módon, hogy mennyi időt töltöttem el vele?

Figyelt kérdés
Fél órám van rá, azt írták, rám bízzák, hogy betartom-e.
2014. febr. 26. 16:16
 1/7 anonim ***** válasza:
hát ha vissza kell küldeni akkor evidens hogy látszik mikor küldöd vissza de a dokumentumon belül is látszik hányszor lett mentve stb.
2014. febr. 26. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem azt mondta, hogy kiküldi, és küldjem vissza fél óra múlva, hanem hogy összesen fél órát foglalkozhatok vele. Hétfőig kell visszaküldenem, még nem nyitottam meg, mert nem volt időm vele foglalkozni.
2014. febr. 26. 16:24
 3/7 anonim ***** válasza:
látják úgy is
2014. febr. 26. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Német_Tibor ***** válasza:
Nem hiszem, hogy vissza fogják ellenőrizni, ha már bizalmat szavaztak neked.
2014. febr. 26. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
láthatja, ha adoksiban úgy állította be, hogy mutassa mikor nyitottad /zártad be és hányszor. (Makrók)
2014. febr. 26. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Makró se kell, az adatlapon ott áll a ráfordított idő. Ha nem tudod befejezni, dolgozz másolaton.
2014. febr. 26. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Hát átmásoltam, megcsináltam ott, de aztán bemásoltam, és nem sikerült elmenteni, kezdhettem előlről, szóval látták elvileg, hogy 3-szor is megnyitottam. De behívtak személyes interjúra, és szóba sem került, kétlem, hogy egyáltalán megnézték, szóval kár volt ezen görcsölnöm. Igazatok van, ha már kiküldte, nem érdekelte, hogy betartom-e az időt. Ha érdekelte volna, ott kellett volna az interjún megcsinálni.
2014. márc. 9. 22:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!