Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Vásárolt már valaki az eMAG...

Vásárolt már valaki az eMAG webshopról? Megbízható a cég?

Figyelt kérdés
Előre is köszönöm a válaszokat!
2014. febr. 28. 15:00
 1/7 anonim válasza:
en is onnan akarok telot rendelni ... de erre en is kivancsi vagyok. :)
2014. márc. 2. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ha valakit még érdekel,rendeltünk cuccot tőlük, 2nap alatt megérkezett,minden rendben volt.
2014. márc. 21. 03:57
 3/7 anonim ***** válasza:

Szerintem megbízhatóak, és az árak is alacsonyak, még tavaly rendeltem tőlük egy routert amit mikor megjött fogtam beállítottam és azóta is hiba nélkül megy, nem dobálja a netet, stabil, kb két hónapja rendeltem tőlük két memóriakártyát azokkal sem volt eddig baj, kb egy hete egy rokonomnak hozattam tőlük nyomtatót és az is prímán szuperál


+ előnye az oldalnak hogy olcsók, korrektek, személyesen vagyis telefonon is lehet tőlük rendelni nem csak online és szállítás is ingyenes...

2014. ápr. 24. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

Nagy 0 az egész cég, hazudnak életre-halálra! Szo*atják az embert hetekig és semmit sem tudsz tenni ellenük, hiszen egy ki*aszott Román bejegyzésű mocsok.

Na persze a sza*jukat 2 pillanat alatt kihozzák, csak szabaduljanak meg tőle, utána meg győzd kivárni, hogy mikor kapod vissza a szervizelésből.

Féreg banda! Gondolom, csak azok írnak jót, akiknek még nem romlott el az EMAG - tól vásárolt sza*ja.

2015. máj. 22. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Rendeltem tőlük egy telefont, 1 hónap se kellett és elromlott. November 20. felé visszaküldtem és januárig vártam hogy végezzenek a szervizeléssel. Írtam nekik rengeteg emailt hogy érdeklődjék meg mikor lesz kész. Nem tudták megmondani, ezért visszakértem a pénzt, azt mondták hogy utalják. Azóta se jött meg, még mindig arra várok. Szerintem ne rendeljetek tőlük szervizelésbe enm tudnak segíteni semmit.
2016. jan. 27. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
*nem
2016. jan. 27. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Soha semmit.Nem ajánlom.Meglopnak.El sem lehet őket érni.Románok.Maffiacég.Nem is értem hogyan lehet nálunk..
2016. márc. 2. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!