Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Szerintete olyan oldal, mint...

Szerintete olyan oldal, mint pl: 'Napiszar' mire jó? Miért nem törlik az ilyen oldalakat?

Figyelt kérdés

Az oldal lényege, hogy alázzunk meg más embereket, néhány esetben jogosan, más esetben pedig lehet éppen a legparasztabb módon.

Gondolok itt arra, ha valakinek elveszik a telefonját átküldenek róla egy (félmeztelen-meztelen-melltartó nélküli)képet, és ezt rakják fel egy ilyen oldalra.

Ezek ellen az oldalak ellen, nem lehet semmit tenni? ...


2014. márc. 2. 16:01
 1/9 anonim válasza:
58%
Adsz linket napiszarra, hogy melyik buxa vagy te?
2014. márc. 2. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
90%
Szerintem is bar.mság az egész.
2014. márc. 2. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:

Régen volt ilyen, hogy expasik, excsajok.hu


A puruttya.hu egyik aloldala volt. A lényeg hogy átlehetett küldeni az exbarátod vagy barátnőd meztelen fotóját, történettel együtt és kirakták.

De már nem létezik az oldal.

2014. márc. 2. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 ASOT válasza:
44%
szóval felkerültél? :)
2014. márc. 2. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
87%
Ha megsértik a személyiségi jogaidat, pert indíthatsz ellenük, és a bíróság eltiltja őket a további jogsértéstől.
2014. márc. 2. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Nem azért írtam ki,mert felrakták a meztelen testem :D Nem kell kombinálni..

Csak szoktam látni osztálytársaim nézik rajt a dögös csajok fotóit, erre pedig jön legtöbbször a vélemény lányoktól/fiúktól egyaránt:

'Mekkora r*banc' de ha pl: Nem is ő rakta fel, hanem mondjuk elcsenték a telefonját,és a benne lévő képpel éltek vissza? Tudom, ez az esetek 4%-ban van így, 96%-ban pedig tényleg ekkora magamutogató r*bancok..De annak a 4%-nak pont elég megalázás.

2014. márc. 2. 16:13
 7/9 anonim válasza:
41%

Az igénytelenség netovábbja.

Ekkora tartás sincs az oldal üzemeltetőjében, hogy valami normális néven regisztrálja az oldalát. Valami erköcs azért kéne, hogy legyen, nem ilyen sz** és hasonló szavakat kéne szerepeltetni weboldalak címében. Sokat elárul ez arról, aki az oldal üzemeltetője. De az internet szolgáltató hibája is, hogy egyáltalán engednek bejegyezni ilyen oldalt.

2014. márc. 2. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem lehet ellene tenni mivel a szerverük mindig más helyen van, van amikor olyan helyen vannak ahol a magyar jogszabályok nem érvényesek.
2014. márc. 2. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

"4%-nak megalázás"

Ezért találtak ki mondjuk valami olyan programot telefonra ,hogy Vaulty... Ezzel levédheted az olyan fotókat amiket nem akarod hogy lásson más.

Aki meg ott van az meg is érdemli. Bár tény is való néha olyan képeket is feltesznek ahol semmi gáz nincs...

2014. márc. 10. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!