Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Windows 7 vagy Windows 8?...

Windows 7 vagy Windows 8? Melyiket ajánljátok? Ki melyiket használja? A gépemre kéne másik Windows. Jelenleg Vista van rajta, de a gépem bőven megfelel a Windows 7 és a 8 követelményeinek. Melyiket?

Figyelt kérdés

2014. márc. 3. 16:30
 1/10 anonim ***** válasza:
Én szerencsés helyzetben vagyok, mert 2 gépem van. Egyiken Win7 van, a másikon 8. Mindkettőt szeretem előnyeivel, és hátrányaival együtt. De ha dönteni kéne, akkor egy kicsit a win7 felé billenne az a képzeletbeli mérleg.
2014. márc. 3. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
win7 igaz hogy a win8 összetettebb de nincs rajta start menü válaszd a win7-et jobb mint a win8 és ha nem kétmagos a géped akkor nem nagyon fog elindulni vmi játék
2014. márc. 4. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
de ha windows 8.1-et akarsz rárakni azon már van start menü!
2014. márc. 5. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat. most Windows 8 van rajta, a Start menü nem hiányzik nagyon. Nem tudok 8.1 re frissíteni, mivel KMS aktiválással megy a gép.
2014. márc. 5. 20:28
 5/10 anonim ***** válasza:
Kettö közül 7 vagy 8 mindenképp windows 8.1 startmenüt lehet hozzá letölteni de ha neked nemhiányzik akkor ugy is jó. win 7 az szar egyáltalán nemrakom fel soha az életbe.
2014. márc. 7. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Win 7 tényleg nem valami jó. Sok memóriát zabál a 8.1-hez képest és nehezebb is kezelni. A 8.1-ben szinte minden kéznél van és veszettül gyors. Én nagyon szeretem.
2014. márc. 29. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Emberek ***** válasza:

TOMAZIA19, és fourelements ne hirdessétek a hülyeséget ha nem értetek hozzá!

egymagos 1,7-es procival és 1 giga RAM-mal tolom már lassan 2 éve a 7-et, és tökéletesen fut!


Azt a rendszert tedd fel, amelyikhez vannak megfelelő driverek a gépedre, és amelyik neked közelebb áll a szívedhez, jobban tudod kezelni. Nekem speciel mindkettő bejön. Csak egyéb okokból nem teszem fel a 8-at

2014. márc. 29. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Emberek


Dettó! Ha nem értesz hozzá, ne terjeszd a hülyeséget, hogy a te stílusoddal írjak neked. Ezt rád ugyanúgy el lehet mondani. Szerinted úgy írok, hogy nem próbáltam ki? Bazeg, te ennyit nézel ki a másikból?? Ne nézd már a másikat teljesen hülyének. Beképzelt!

2014. márc. 29. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én a win8-at ajánlom.Szerintem nagyon jó kis rendszer,mutatós is,meg minden.De ettől függetlenül a win7 se rossz,de nekem a 8 jobban tetszik.Szerintem rakj fel egy win8-at,+ mellé virtualboxban egy win7-et,s döntsd el,hogy melyik tetszik jobban.
2015. jan. 14. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Balint777 válasza:
7 vagy 8.1, nekem az előbbi jobb. Sima 8-at csak ha öncsonkítási hajlamod van.
2015. jan. 17. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!