Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Szeretnék választ kapni erre...

Szeretnék választ kapni erre a problémára! Hozzáértő tudna segíteni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Facebookon régen (pár hete is) még rám tudtak keresni mások a nevem beírásával. Most pedig már egy ideje a nevem beírására 0 találatot ad ki a Facebook kereső, tehát annak, aki rám akarna keresni, teljesen olyan, mintha nem is lennék fent a közösségi oldalon... A legérdekesebb az, hogy én semmilyen erre vonatkozó beállítást nem tettem, tehát nem én magam állítottam be, hogy ne lehessen rám keresni, minden beállításom ugyanolyan, mint pár hete. Az lenne a kérdésem, hogy ez mitől van? Lehet, butaság, de én arra is gondoltam már, hogy valaki vagy valakik jelentettek engem (bár nem tudom, mi miatt, mert szabályosan használom a Facebookot), és ők érték el valamilyen úton módon, hogy úgy tűnjön, mintha konkrétan törölve lenne az adatlapom? Én magam be tudok lépni, ha nem tudnám, hogy a kereső nem adja ki a nevem, azt hinném, semmi gond nincs. De mások nem találnak engem, mintha nem lenne adatlapom... Ez lehet attól, hogy valakik jelentettek engem? Vagy más a gond? És ha más, akkor mi? Erre lennék kíváncsi. És leginkább arra, hogy jelentgetéssel elérhette-e ezt valaki, vagy nem. Nagyon köszönöm előre is a válaszokat!


2014. márc. 6. 12:04
 1/1 anonim ***** válasza:
A jelentgetések nem automatikus blokkolásúak, nem valószínű,hogy le vagy tiltva, arról úgy is kaptál volna értesítést. Sokszor még elég extrém gyűlölködő oldalakat sem tiltanak le. Nézd át nem e valami el van állítva,hogy nem vagy nyilvános, a biztonsági védelmet érdemes bejelölni, valaki hozzáférhetett az oldaladhoz és elbabrálta.
2014. márc. 6. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!