Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Van játékokhoz jó 160 000 FT...

Sajtoskifli33333 kérdése:

Van játékokhoz jó 160 000 FT ért laptop? Lehetőleg elfusson rajta az Assassin's creed 4 is.

Figyelt kérdés
Ha kérhetem minél előbb válaszoljon egy értelmes személy. Nem vagyok kíváncsi a keresd meg te te *****! Meg ami ehhez hasonló. Lehetőleg maradjatok az árkorláton belül de max 5-6 ezer FT-tal legyen több, de akkor érje meg az árát. Röviden elfusson rajta kisebb nagyobb lagokkal az az AC 4, vagy a Crysis 3, és lehetőleg legyen gyors, ne olyan csiga lassú, mint az a laptop amiről írok... Előre is köszönöm az értelmes válaszolóknak vagy azoknak akik jót írnak ide!!!! Aki egy nagyon jót ír ide az kap egy 500 FT-ost :D. (De lehet, hogy nem ha hülyeséget ír és bocsánat ha van 1-2 helyesírási hibám...) :)

2014. márc. 8. 12:10
 1/2 anonim ***** válasza:

160K-ért elég nehéz laptopot találni ami még játékra is jó.

Én a helyedben egy asztali PC-t néznék, mert sokkal masinát lehet ennyiből összerakni.


Egy szó mint száz: [link]

Kicsit túllépte a keretet, de ebben az árkategóriában a legjobb VGA és proci van.

2014. márc. 8. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszi!!!!
2014. márc. 8. 20:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!