Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » PowerPoint-ban mit jelent az...

Igabcsy kérdése:

PowerPoint-ban mit jelent az a kritérium, hogy "A vetítésnél egyéni diasorozatot vagy akciógombot kell alkalmazni (a sima egymás utáni vetítés nem jó) "?

Figyelt kérdés

Ezt még soha nem használtam, és megnéztem a súgót, de nem igazodok ki rajta.

Mire jók az akció gombok, és miért jó az egyéni diasorozat?

Mit kell tapasztalnom, ha egyiket vagy másikat beállítom?


2009. dec. 13. 21:20
 1/2 anonim ***** válasza:
Nagyon sok prezentációt csináltam meg de ilyesmivel nem futottam össze,ez valami vakvágány,ezért azt tudom tanácsolni ,hogy ne fáraszd ezzel magad ,lépj ki a progiból és kezdj egy új bemutatót csinálni.
2009. dec. 14. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Lehet, hogy érthetetlenül tettem fel a kérdést.

Nem a program írta ki ezt az üzenetet. Hanem kaptunk az egyetemen egy feladatot, egy prezentáció elkészítésére. Adtak hozzá 15 féle kritériumot, aminek meg kell feleljen az elkészült bemutató.

Ezek közül az egyik, amit a kérdésben írtam. Tehát a tanár nem fogadja el a sima egymás utáni vetítést, csak az egyéni diasorozatot vagy ha akció gombot alkalmazok.

Az akció gombot azért tartom baromságnak, mert alapból is lehet állítani a diák közötti ugrálást - hiszen a vetítéskor a bal alsó sarokban megjelenik ennek a lehetősége. Akkor mi a frásznak tegyem ki még én is??

Az egyéni diasorozat pedig megint egy marhaságnak tartom, mert ha más sorrendet akarok felállítani, akkor átvariálom a diák sorrendjét, és nem a vetítésnél vacakolok a sorrendiséggel.

Vagy tévúton járok ezzel a gondolkodással, és valami tök másra kell gondolnom???

Már kezdek bele zizzenni...

2009. dec. 14. 17:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!